Üçgen Kanal | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üçgen Kanal

KoRSaN.52

Kullanıcı
Kanali takip ediniz. O sizi doğruya goturecektir
Kanalın başlangıç ve bitiş noktalarında inceleme yaptim birşey e rastlamadim ustam
kanal in çözümü anlami genelde ne olur kanal da ki iki delik ne anlama gelir birde üçgen anlamı bedir
Yorum ve ilgin için teşekkür ederim ustam

feylezof

Kullanıcı
Nasıl kontrol ettiniz,kaç mt. Cm indiniz, minimum 3.60 yukarısı 7 ye kadar gider,kanaldan uzaklaşma 9 mt reye kadar bi giriş tünel vardır....

KANAS_USTA

Admin
Nasıl kontrol ettiniz,kaç mt. Cm indiniz, minimum 3.60 yukarısı 7 ye kadar gider,kanaldan uzaklaşma 9 mt reye kadar bi giriş tünel vardır....

Kardeşime ilaveten yakınında kuyu var max 6 m uzağında.
Ayrıca kanalın bitiminde altı boşa çıktı ise kayada kasa bakiniz

KoRSaN.52

Kullanıcı
hocalarım kanalin başlangıcı ana kaya da başlıyor bitiş nokta si dere de derenin sert zemininde bitiyor toprak yok kaya da bitiyor kanal herkes kanalin bitim noktasına bak diyor ama kanalin bitim noktası
fbimg1525976518826.jpg

toprağa doğru değil de kaya da son buluyor

KoRSaN.52

Kullanıcı
fbimg1525976633347.jpg

kanalin bitiş nokta si ve kaya kanal da ki delikler burda net bir şekilde görünüyor
bu kaya iki büyük derenin birleştiği yer de acaba bu kaya da kaya mezarı olabilir mi

feylezof

Kullanıcı
Usta öncelikle bu iki kaya birbirine yapıştırma (dayama)mi bunu netlestir öyle ise kolay kapaktır. Değil ise Mademki dere var orada,o kanal dereyı simgeliyor olabilir,oymalar da ani düşüşler (şelaleleri)veya kanas ustanın dediği gibi kuyulari veriyor olabilir, öyle ise giris yine derenin içinden demektir.Ayrıca şu çizdiğim yerdeki figür bir Ayı Mı? Kucağındaki ne? Nereye bakıyor, baktığı yerde ne var, in mi var kanalın içindeki iki çukur oyma bu inleri dahi veriyor olabilir,Allah yardımcınız olsun.
2018-05-10-231128.jpg

Kader25

Admin
Kardasim
Bu tur yerler haritali yerlerdir.
Haritan yoksa hedefe ulasman zor.
Mezar ayri yerde, mali ayri yerdedir.
Tespit yapmadan islem yapmak beyhude yorulmak olur.
Haritadan sonra, islem esnasinda tas veya metal uzerinde bir harita daha cikabilir.

Cevreyi net bilmedigimizden eskiya isi demekte zorlandim. Eskiya iside olabilir.

2 tahminimi yazdim.
Net olan su: Once tespit sonra islem.
Her halukarda is ve iscilik cok zor.
Muhakkak hedefe ulasmaya engel olacak tedbirlerde alinmistir.
Cevreyi cok iyi analiz etmelisiniz.
Resimin tamamini gorun.
Su an belki %20 ortada.
Allah cc kolayliklar versin.

KoRSaN.52

Kullanıcı
Usta öncelikle bu iki kaya birbirine yapıştırma (dayama)mi bunu netlestir öyle ise kolay kapaktır. Değil ise Mademki dere var orada,o kanal dereyı simgeliyor olabilir,oymalar da ani düşüşler (şelaleleri)veya kanas ustanın dediği gibi kuyulari veriyor olabilir, öyle ise giris yine derenin içinden demektir.Ayrıca şu çizdiğim yerdeki figür bir Ayı Mı? Kucağındaki ne? Nereye bakıyor, baktığı yerde ne var, in mi var kanalın içindeki iki çukur oyma bu inleri dahi veriyor olabilir,Allah yardımcınız olsun.
2018-05-10-231128.jpg

bu kayanin 2 mt aşağısı selale gibi şelale degil ama egimli anı düşüş diyebiliriz 1 mt var ustam 2. si bu kaya nin 50 mt aşağısında şelale var 2 mt boyunda ve şelalenin üzerinde iki büyük kaya var
fbimg1525991680719.jpg

bu kayalar şelale nin üzerinde ve üçgen kanal var dediğimiz kayanin 50-60 mt aşağısında
kaya da ki ok işaretine (parmak işareti diyenler de oldu ) benzeyen işaret burayı gösteriyor

KoRSaN.52

Kullanıcı
fbimg1525991727246.jpg

aynı iki büyük kaya farkli resim bunun hemen altı şelale