Üçgen Kanal | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Üçgen Kanal

feylezof

Kullanıcı
ustam senin çizimin le yola çıktık kaya ya baktik sadece çizim yaptığınız yerde verdi degerleri başka biryer de vermedi boşluk tespiti yaptik sonuç yok ama deger veriyor ?
ne diyorsunuz ustam
Bir önceki mesajinizda % 50 boşluk aldık diyorsunuz!!? Devam diyorum,bıkmak yok, sıva kalınlığı 30 cm ye çıkabilir, iki tık tık yapıp bırakma?....?

KoRSaN.52

Kullanıcı
Bir önceki mesajinizda % 50 boşluk aldık diyorsunuz!!? Devam diyorum,bıkmak yok, sıva kalınlığı 30 cm ye çıkabilir, iki tık tık yapıp bırakma?....?
cihaz %50 boşluk verdi çekiç ile taşa vurduk boşluk anlayamadik ama cihaz boşluk verdi va sadece burada değerler veriyor

feylezof

Kullanıcı
Bir karış veya 30 cm kalınlıkta ses almak zor. Devam..

KoRSaN.52

Kullanıcı
yorum ve bilgi için teşekkür ederim ustam sağol cihaz dediğim gibi değerleri verdi biz çekiç le tık tık yaptik ses alamadik

ersan

Admin
Tuz ruhu yada sirke puskurt ustam horasam kesin mi deye ta coku myjde yerleri bos cikiyor ustam ama deyerlu aldiysaniz ne derecede doruluk var makinenizde bilemiyorum ama harita cikabilur burdaki kaya mezar odasi ve etraftaki bulge icin harita cikarsa sakin ..sivi parafin icine koymadan acmayin ..harita cok berbat oluyor buyle meraktan baya bir mezar haritakarini maf etim kiriliyor bu bir usta ravsiyesi ustam.

ihtiyar45

Vip Üye
Değerli kardeşim,sana değişik yorum yapaçağım,senin 2.resimdeki üçgen işareti dediğiniz taşın üzerindeki yosunları önçelikle temizle sonra yandan bakarsan orada uzun gagalı kuşun olduğunu göreçeksin,kuyruk kısmındada oyma üçgenin olduğunu göreçeksin.Yerin belli ,kolay gelsin.

KoRSaN.52

Kullanıcı
Değerli kardeşim,sana değişik yorum yapaçağım,senin 2.resimdeki üçgen işareti dediğiniz taşın üzerindeki yosunları önçelikle temizle sonra yandan bakarsan orada uzun gagalı kuşun olduğunu göreçeksin,kuyruk kısmındada oyma üçgenin olduğunu göreçeksin.Yerin belli ,kolay gelsin.
20180520181735.jpg

ustam uzun gagalı kuş derken burayı mi demek istediniz.
bura ise devaminda tam olarak ne yapmam gerekiyor onu anlayamadım
yorum ve bilgin için teşekkür ederim