Üçgen Oyma Içinde Üçgen Acil Yorumlarınızı Bekliyorum | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Üçgen Oyma Içinde Üçgen Acil Yorumlarınızı Bekliyorum

aurum

Kullanıcı
ustalarım işaret tek olma

slm ustalar bence resme göre ilk resim dersek sol tarafı dar olan kısım içindeki üçgen oyma çizgiden de belli oluyo yani üçgenin duruş şekli ile .fotoğraf makinasının kabının olduğu taraf.. ikizceli ustamında kırmızı ile işaretlediği taraf olayı dogruluyo .Ayrıca ustalarım işaretler genelde tek olmaz biliyorum bide bu üçgense ...üçgen dey,şime ugramıyacak ana yer kayada oda yapmıyada müsait ve üçgenin kaya yüzeyindeki. egimide göz önüne almak lazım..slm ve selametle

demirkıran

Kullanıcı
üçgen işareti mahzen anlamındadır biraz zor olacak senın için ama buraya iyi çalışmak lazım ben bu işaretlerde ikizceli usatamın uzerıne gormedım sen ikizceli ustamın dediğini yap bir yere varırsın işallah hayırlısı olsun kardeş o_O:cool::D:)

demirkıran

Kullanıcı
SEVGİLİ KARDEŞİM TAMAMEN KAYALIK BİR ALAN ÖZELLİKLE seçilmiş.
çizdiğim şekil ve yönler olayını açıklamaya yeterli sanırım.
alt kısımdan girişli,kayanın üst kısımlarına uzanan en az iki odalı bir yer. tüneli bayağı uzun ve bir kaç m. giriş derinliği. zorlu bir yer. canından bezdirecek kapasitede. boşluk tespiti yapmadan,doğal görünümlü olduğu için,üzerinde yürürsün gözünün içindedir ama anlayamazsın.

sağlıcakla selametle.[/QUOTE
ustamın dediği gibi üçgen işaretleri mahzen anlamına gelır ben bu işaretlerde ikizceli ustamın uzerıne görmedım sen onun dediği yoldan git bir yere varırsın işallah hayırlısı olsun kardeş:cool::):mad:

asus

Kullanıcı
ikizceli ustam şimdiye kadarki verdiğiniz bilgiler için teşekkürler son bir sorum olacaltı
SEVGİLİ KARDEŞİM TAMAMEN KAYALIK BİR ALAN ÖZELLİKLE seçilmiş.
çizdiğim şekil ve yönler olayını açıklamaya yeterli sanırım.
alt kısımdan girişli,kayanın üst kısımlarına uzanan en az iki odalı bir yer. tüneli bayağı uzun ve bir kaç m. giriş derinliği. zorlu bir yer. canından bezdirecek kapasitede. boşluk tespiti yapmadan,doğal görünümlü olduğu için,üzerinde yürürsün gözünün içindedir ama anlayamazsın.

sağlıcakla selametle.

ikizceli ustam şimdiye kadarki verdiğiniz bilgiler için teşekkürler son bir sorum olacaltı giriş yönü olarak okun gösterdiği ve çatlagın bittiği yerimi yoksa çarpı işareti ve c ile gösterdiğiniz yerimi düşünmeliyiz ekstradan bizim anlayabilecegmz veya yardımı olabilecek düşüncelerinizide vaktiniz varsa detaylı bi şekilde paylaşırsanız çok seviniriz şimdiden anlayışınız ve yardımınız için teşekkürler

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
değerli kardeşim,resimden gördüğümüz kadarıyla çarpı koyduğum alanda veya bitişik bir noktadan olacak. çıplak gözle görme şansımız olsa tam sıfır söyleyebilirizde resimden kısıtlı görüntüyle ,ya üzerinde veya bir kaç m. yi geçmeyen bir noktadan. alanı tam gözümüzün önüne alamadığımız için bulgulardan gördüğümüz kadar yazabiliyoruz.
çok samimi olarak belirtmek isterimki; yaklaşık bir metre genişliğinde bir giri,ş başlangıcı ve bu noktanın araziye doğal uyarlanması göz önünde bulundurmak mecburiyeti var. ancak boşluk tespiti ile sıfır noktanın bulunması zaruridir. aksi takdirde 40 -50 cm. gibi bir yakınlık bile yolunuda hesabınıda şaşırtır. sağlıcakla.

asus

Kullanıcı
değerli kardeşim,resimden gördüğümüz kadarıyla çarpı koyduğum alanda veya bitişik bir noktadan olacak. çıplak gözle görme şansımız olsa tam sıfır söyleyebilirizde resimden kısıtlı görüntüyle ,ya üzerinde veya bir kaç m. yi geçmeyen bir noktadan. alanı tam gözümüzün önüne alamadığımız için bulgulardan gördüğümüz kadar yazabiliyoruz.
çok samimi olarak belirtmek isterimki; yaklaşık bir metre genişliğinde bir giri,ş başlangıcı ve bu noktanın araziye doğal uyarlanması göz önünde bulundurmak mecburiyeti var. ancak boşluk tespiti ile sıfır noktanın bulunması zaruridir. aksi takdirde 40 -50 cm. gibi bir yakınlık bile yolunuda hesabınıda şaşırtır. sağlıcakla.

hocam ilgi alakanız için çok teşekkür ederim ilerleyen zamanda daha detaylı foto atmaya çalışırşm ve gerekli boşluk tespitini yapamaya çalısacagız,saygılar selametle kalın

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sevgili asus kardeşim,
konuyu bir toparlamak gerekirse;
bazı bulgular olayını çok açık,bazıları bir derece vermesine karşın bazılarıda çok titiz bir gizleme düşüncesiyle ,hatta sistemli yapılan çalışmalar olarak değerlendirmek gerekir.
burda odaların varlığı kesin,sadece sıfır girişin , oda ve odalar arası mesafelerin,ehil biri tarafından noksansız tespiti gerekiyor.
bunu başarabilirseniz konuya tam anlamıyla vakıf olursunuz. saygı ve sevgi bizden kardeşim. sağlıcakla.

Üst Alt