ÜÇLEMEDEN BİR BİLGİDİR | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

ÜÇLEMEDEN BİR BİLGİDİR

dardanos

BAKMAKMI GÖRMEKMİ ????...
Super Moderatör
Neyse sevgili ustalarıma daha fazla kıyamam ben sizlere. Bakın bir üçleme kendi içi ve üçgeninde sırlar saklar .tabiki hepsi değil her üçgende bir şey olacak diye bir şeyde yok bu daha çok kilise olan yerlerde sistemli gömülerde olur
Bazı üçgenleri alttaki gibi değerlendirirsek çok iyi olur bu sistemin bir parçasıdır. Böyle bir şeyde bu yönlerin hepsine bakınız. Sarı olan nokta idi.

Ekli dosyalar

• 1000006366.png
    1000006366.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 2

pelteks

Kullanıcı
Neyse sevgili ustalarıma daha fazla kıyamam ben sizlere. Bakın bir üçleme kendi içi ve üçgeninde sırlar saklar .tabiki hepsi değil her üçgende bir şey olacak diye bir şeyde yok bu daha çok kilise olan yerlerde sistemli gömülerde olur
Bazı üçgenleri alttaki gibi değerlendirirsek çok iyi olur bu sistemin bir parçasıdır. Böyle bir şeyde bu yönlerin hepsine bakınız. Sarı olan nokta idi.
Ustam 6 gen olmuş,5 gen olaydı iyiydi :) yarayacak olana hayırlı olsun

dardanos

BAKMAKMI GÖRMEKMİ ????...
Super Moderatör
Şöyle özetliyelim bir üçleme altı yönede hakimdir diyelim. İşin özeti budur

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam eğer benim anladığım dopru ise ki elbette anlatımın en doğru haline hakim olan sizsiniz. Ben anladığım haliyle örnek vereyim. Yanlış isem düzeltin başkası farklı anlamasın en azından. Çünkü buda benim rast geldiğimden ziyade olması gereken ana noktadandır.

Şayet dediğiniz gibi üçgen dışı ise bu rampa meğil istikametine giden patikada dikili taş yada sırtlı taştadır.

Üst Alt