Unvan Değişiklikleri | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Unvan Değişiklikleri

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
yönetimdeki bütün ustalarımızı ayrı ayrı
teşekkürü bir borç bilirim inşallah daha uzun vede
güzel paylaşımlarımız olacak ve elimden geldiğince
nacizane yorumlarımı her zaman yapmaya vede elimden geldiğince
yardımcı olmaya çalışacağım verdiğiniz bu görev için tekrar teşekkür
ederim saygılarımla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
yöneticilikte liyakat kadar önemli olan,bir diğer özellik,
büyük bir özveriyle disiplinli çalışma isteği ve bunlar için yeterli zaman ayırabilmektir.
bir çok adminlerimiz,ama isteksiz ama zamanları yokluğundan ,hiç bir faaliyetleri yok.
kimse ne üzerine alınsın nede kusura baksın. aylardır,aktif olmayan birine de bu vasfı vermek ,ancak bu sayıyı çoğaltır. görevlendirmede buna dikkat etmek amacına uygun neticeyi sağlar.
her hangi bir nedenden,gerek bu güne kadar gerekse yeni görev verilmiş veya verilecek olan arkadaşlarımızdan, siteye katkı yapamayacak durumu varsa,lütfen affini istesin. bunu istemekte,bu sitenin ali menfaatlerini ilke edinmişlerce bir haktır. bu sözlerim bazılarınca yadırganabilir veya gereksiz görülebilir.
un öğütmeyeceksem değirmenin başında oturmaya ne hakkım var.dışardaki çimenlik neyime yetmiyor. hepinize sevgiler sunuyorum.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ustalarım şunu da belirtmek isterim
Üyelerimiz içinde adminlik
MOD veya VİP unvanı alacak bir çok kişi var
Zaman zaman nasip olursa
Rabbim o günlere çıkarırsa
Unvan değişiklikleri yapılacaktır

Kurt ini

Kullanıcı
arkadaşlarımıza ve siteye hayırlı olmasını diliyorum.
aliömer ve kurt ini kardeşlerimiz ,siteye zaman verebileceklerse ,gerek insani yüksek değerleri gerek yöneticilik vasıfları ile ,adil ,dik durmasını ve sorumluluk bilincini sitede görebileceğimiz saklı iki hazine gibi ,değerli arkadaşlarımızdır.
bilinmesini istedim.

değerli ikizceli ustam malum uzun zamandır siteye giremiyordum sebebi şehirle irtibatım kısıtlı olduğundan sadece cuma günleri şehre gelip valide hanımın ve ufak kızımın okul pazar market vs ihtiyaçlarını halletmek için. ve hemen köye çıkmak zorunda oluyorum çünki ıssız bir yer dağın başı en yakın komşu 3 km mesafede,
yakınımda iki akraba var onlarda arada bir köye çıkıyor, ama şimdi havalar iyileşene kadar ışkın filiz gübre vs işleri başlayana kadar şehirde ofisteyim, elimden geldiğince sitemize katkıda bulunurum bilgim, yaşadığım,şahit olduğum her konuda sınırlı da olsa bilgimi paylaşmak isterim, ustalarımız lütfetmiş bize ünvan vermişler kendilerine ayrıca teşekkür ederim biz hak etmedik -kendi adıma söylüyorum tabi- diğer arkadaşlarımı tenzih ederim.
yukarıdaki sebeplerden dolayı eğer siteye giremediğim zaman hakkımda yanlış intiba oluşmasını istemem bize bu ünvanı layık gören belki benden küçük olanlarıda vardır abilerimizin kurt ini kardeşinin siteye katkısını göremedikleri an ünvanı hemen alabilirler ki asla gücenme, darılma, küsme, olmaz bede bu işler fedakarlık ister yorulmak ister paylaşım ister beni sitede eniyi tanıyan abilerimden birisi sizsiniz
yukarda hakkımızdaki yaptığınız olumlu bilgi, site yönetimine sizin tarafınızdan bizim adımıza verilmiş damgalı bir muvafakatname dir benim gözüm de ayrıca teşekkürlerimi bildiririm mahcup olmamak ve sizide mahcup etmeyeceğimi bilmenizi isterim selam ve saygılarımla

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
değerli ikizceli ustam malum uzun zamandır siteye giremiyordum sebebi şehirle irtibatım kısıtlı olduğundan sadece cuma günleri şehre gelip valide hanımın ve ufak kızımın okul pazar market vs ihtiyaçlarını halletmek için. ve hemen köye çıkmak zorunda oluyorum çünki ıssız bir yer dağın başı en yakın komşu 3 km mesafede,
yakınımda iki akraba var onlarda arada bir köye çıkıyor, ama şimdi havalar iyileşene kadar ışkın filiz gübre vs işleri başlayana kadar şehirde ofisteyim, elimden geldiğince sitemize katkıda bulunurum bilgim, yaşadığım,şahit olduğum her konuda sınırlı da olsa bilgimi paylaşmak isterim, ustalarımız lütfetmiş bize ünvan vermişler kendilerine ayrıca teşekkür ederim biz hak etmedik -kendi adıma söylüyorum tabi- diğer arkadaşlarımı tenzih ederim.
yukarıdaki sebeplerden dolayı eğer siteye giremediğim zaman hakkımda yanlış intiba oluşmasını istemem bize bu ünvanı layık gören belki benden küçük olanlarıda vardır abilerimizin kurt ini kardeşinin siteye katkısını göremedikleri an ünvanı hemen alabilirler ki asla gücenme, darılma, küsme, olmaz bede bu işler fedakarlık ister yorulmak ister paylaşım ister beni sitede eniyi tanıyan abilerimden birisi sizsiniz
yukarda hakkımızdaki yaptığınız olumlu bilgi, site yönetimine sizin tarafınızdan bizim adımıza verilmiş damgalı bir muvafakatname dir benim gözüm de ayrıca teşekkürlerimi bildiririm mahcup olmamak ve sizide mahcup etmeyeceğimi bilmenizi isterim selam ve saygılarımla

şahsınız hakkında yaptıgınız şu yorum ve ifadeler dahi verilen kararın doğru oldugunu gösterıyor. forumda ünvan verirken kişinin saygı ve duruşuna öncelikli bakılır, paylaşım katkı vs.. bunlar sonraki işler..
sevgiler saygılar.

Üst Alt