Unvan Değişiklikleri | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Unvan Değişiklikleri

aliömer

Kullanıcı
arkadaşlarımıza ve siteye hayırlı olmasını diliyorum.
aliömer ve kurt ini kardeşlerimiz ,siteye zaman verebileceklerse ,gerek insani yüksek değerleri gerek yöneticilik vasıfları ile ,adil ,dik durmasını ve sorumluluk bilincini sitede görebileceğimiz saklı iki hazine gibi ,değerli arkadaşlarımızdır.
bilinmesini istedim.
ikizceli ustam sizin gibi sevilip sayılan her üyenin yüreğinde layıkıyla yer edinen bu işin piri olan birisinden böylesi onur verici duyumlar almak elbetteki gururlandırdı beni. Define mekanı ailesine üye olduğum günden bu yana sizin gibi bir çok değerli dostlar kazandım. Ülkemizin her bir güzel köşesinde gönül bağıyla köprüler korduk yolumuz düştüğünde bize kucak açacak abiler kardeşler yoldaşlar meslektaşlar edindik böylesi geniş bir ailede sorumluluk almak onur verir ancak bu sorumluluğun altında kalmak mahcubiyet verecektir bildiğiniz üzre ben kamu personeliyim siteye fazla zaman ayıramıyacağımın kaygısı taşdığımı bilmenizi isterim. Ailenin bir bireyi olarak karınca kararınca misali varsa bir bilgimiz aktarmaya çalıştık aynı zamanda tüm üyeler sayesinde bilgimize bilgi katmaya çalıştık. Bu anlamıyla define mekanı ailesinde yer alan yöneticileri ve her bir üyeye ayrı ayrı saygı ve sevgilerimi iletirim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
benim samimiyetle kardeşim diye vasıflandırdığım ,KURTİNİ VE ALİÖMER ustalarım,
kalbinizin güzelliği yazılarınıza o kadar yansımış ki ,ben ikizceli olarak herkese kardeşim diyebilirim ama kardeşim yerine koyduğum insanların taşıdıkları insani vasıfların yorumlarınıza yansıyan küçük bir kısmı bile benim tecrübelerim de ne kadar isabetli olduğumu ne güzel de anlatıyor.
ayrıca belki yaşları nedeniyle belkide yeterli tanımadığım için,sitemizde elhamdülillah, hepimizin kardeşliğine layık ismini zikretmediğim o kadar çok değerli arkadaşımız varki hepsine selam olsun.
konumlarınızı az çok biliyorum. hiç birimiz bir menfaat karşılığı görevler üstlenmedik. imkanımız olduğu zaman dilimi içinde,sitenin gerek düzen gerekse bilgi yönünden birbirimizi tamalamaya çalışırız inşaallah. sevgiyle kalınız.

DeLiCebey

Vip Üye
benim samimiyetle kardeşim diye vasıflandırdığım ,KURTİNİ VE ALİÖMER ustalarım,
kalbinizin güzelliği yazılarınıza o kadar yansımış ki ,ben ikizceli olarak herkese kardeşim diyebilirim ama kardeşim yerine koyduğum insanların taşıdıkları insani vasıfların yorumlarınıza yansıyan küçük bir kısmı bile benim tecrübelerim de ne kadar isabetli olduğumu ne güzel de anlatıyor.
ayrıca belki yaşları nedeniyle belkide yeterli tanımadığım için,sitemizde elhamdülillah, hepimizin kardeşliğine layık ismini zikretmediğim o kadar çok değerli arkadaşımız varki hepsine selam olsun.
konumlarınızı az çok biliyorum. hiç birimiz bir menfaat karşılığı görevler üstlenmedik. imkanımız olduğu zaman dilimi içinde,sitenin gerek düzen gerekse bilgi yönünden birbirimizi tamalamaya çalışırız inşaallah. sevgiyle kalınız.
Yüreğine sağlık ikizceli ustam.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
YENİ GÖREV ALAN ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM HAYIRLI OLSUN
sağolun ustam teşekkür ederim sizin gibi değerli ustalarımızın sayesinde
öğrendiğimiz vede öğreneceğimiz daha çok bilgiler var bunu bilmekteyim
vede gün geçtikce görüyorum bir nebzede olsa sevildiysek ne mutlu bana
bazen bilmeyerekte olsa kalp kırdığımızda oluyordur neyapalım
insanlık hali her zaman bir olmuyor (saygılarımla).