Unvan Değişiklikleri

MAVRAN

Super Moderatör
sıkıntı yok abi, hayırlı olsun. kırıcı üzücü rencide edici yorum yapan zaten durmasın forumda. foruma katkısı olan daim olan kişiler zamanı geldıkce yerini alıyor.bunda sıkıntı yok.
Teşekkür ederim USTAM Güven veriyorsunuz dilerim boşa çıkarmam. ALLAH Razı olsun.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
hayırlı olsun mavran ustam.
layık görülen arkadaşlarımızın görevlendirilmesinden başka ,verilen bir şey yok ki ,arkamızdan kon uşulsun. bu gün ben yarın sen öbür gün bir diğerimiz. bizler layık olabilirsek ,olabiliyorsak ne mutlu. karşılıksız bir hizmette arkamızdan konuşacak bir kardeşimin sitemizde olacağını sanmıyorum. ALLAH a emanet ol kardeşim.

MAVRAN

Super Moderatör
hayırlı olsun mavran ustam.
layık görülen arkadaşlarımızın görevlendirilmesinden başka ,verilen bir şey yok ki ,arkamızdan kon uşulsun. bu gün ben yarın sen öbür gün bir diğerimiz. bizler layık olabilirsek ,olabiliyorsak ne mutlu. karşılıksız bir hizmette arkamızdan konuşacak bir kardeşimin sitemizde olacağını sanmıyorum. ALLAH a emanet ol kardeşim.
Sevgili Abim hassasiyetinizi anlıyorum ALLAH Razı olsun, zamanın verdiği tecrübeleri aktarım sadece bu site ve üyeler, Ustalar, Yöneticileriyle bir harika katkısı olan herkesten ALLAH Razı olsun.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevgili dostum senin ziyadesiyle hak ettiğini düşünüyorum biliyorum sorumluluğun artmış olacak siteye biraz daha zaman ayırman gerekecek bu hayırlı yolda sizler gibi değerli kardeşlerimizle el ele gönül gönüle yürümek arzusundayız ünvanın hayırlı olsun Mevlam sizleride bizleride hataya düşmekten muhafaza buyursun sıhhat ve esenlikler dileğiyle inşAllah...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Mavran ustam hayırlı olsun

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
yönetimdeki bütün ustalarımızı ayrı ayrı
teşekkürü bir borç bilirim inşallah daha uzun vede
güzel paylaşımlarımız olacak ve elimden geldiğince
nacizane yorumlarımı her zaman yapmaya vede elimden geldiğince
yardımcı olmaya çalışacağım verdiğiniz bu görev için tekrar teşekkür
ederim saygılarımla.
Ustam sevindim hayırlı olsun.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Görev verilen arkadaşlara hayırlı olsun .