Unvan Değişiklikleri

Kafkaslı

Vip Üye
bütün arkadaşlara hayırlı uğurlu olur inşallah bu iş sorumluluk isteyen görevlerdir

benzernick

Kullanıcı
Bir hadiste resululah svs şöyle buyuruyor, kıyamet günü on kişiye yöneticilik yapmış kişi elleri Omuzunda bağlı olarak getirilir, o on kişinin hesabını vermeden elleri çözülmez, tabi bu hadis burda ne kadar işletilir bilemiyorum,yalnız şunu hatırlatmak istedimki bu bir sorumluluktur, sağınızda ve solunuzda tüm yaptıklarınızı kayıt eden iki katib olduğunu unutmayın.hayırlara vesile olmasını temenni ederiz MAVRAN üstad.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
ilk öncelikle üyelerimize verilen görev ve özel statüler hayırlı olsun ama bazı arkadaşlar vip üyeliği karıştırıyorlar herhangi bir özelliği yoktur sadece vip üyeliği aktif sevilen üyelere onore etmek adına verilen bir özel üyelik biçimidir arkadaşlar

benzernick

Kullanıcı
Ozaman mesajımızı güncelleyip özelliği olan üsyadların dikkatine diyelim.:) yukardaki mesajımı tüm özelliği olan -- yönetici -- arkadaşlara atf ediyorum.

Kafkaslı

Vip Üye
esselasmünaleykum
nasıl sitem etmem amca hadi senin telefonunda bu garibin telefonu silindi bunca güzel günler paylaştık hiç hattap öldünmü kaldınmı diyen olmadı vel hasıl olsun yinede kırgın deyilim bence hazine insanların gönlündeki sevgi

TEVFiK

Vip Üye
esselasmünaleykum
nasıl sitem etmem amca hadi senin telefonunda bu garibin telefonu silindi bunca güzel günler paylaştık hiç hattap öldünmü kaldınmı diyen olmadı vel hasıl olsun yinede kırgın deyilim bence hazine insanların gönlündeki sevgi
Ve Aleykumselam Sayın Ustam bende cantar ustama katılıyorum benimde gönlüm sizler ile Saygılarımla.

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili kardeşlerim şunu herkesin bilmesini isterim ki amacım ne unvan nede baş olmaktır bunu beni bilen kardeşlerim bilir eğer böyle bir amacım olsa idi bana bu yazılanları verende vardı ben dostlarımın olduğu yeri seçtim. Şimdi verilen ne olursa olsun verenleri kırmama adına aldık ve teşekkür ettim, hiç bir unvan verilmese de her zaman hakkın yanında haktan yana olmayı tercih ettim ve bundan böyle de böyle olacak. "EFENDİMİZ MİRAÇTAN DÖNDÜĞÜNDE YAZICI MELEKLERİN KALEM SESLERİNİ TUYDUM DEDİ" EFENDİM bunu detiyse melekler benim içinde yazıyor bunu biliyor ve bunun bilinciyle yaşamaya çalışıyorum beni tanımıyanlar belki şimdi biraz daha benim hakkımda bilgi sahibi olmuşdurlar. Herkese esenlikler dilerim. Esselamünaleykum ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.