Ustalar M Mi Ne Anlama Geliyor Acaba | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar M Mi Ne Anlama Geliyor Acaba

Sado6161

Kullanıcı
MEZARI da var mahsenide var sırtını burya verince öneünde ne var farklı yakın mesafesi...sol kolunun hizasında tam ortadaki
Wolf usta şimdilik yere gitmedim çok yakınımda bi mevki ama paZarı bekliyorum inşalah cevaplıycamnsorularını

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sado6161

Kullanıcı
İşaretli kayanin toprakla birleştiği yerden itibaren, sirtin isarete dönük olarak dört adım say, yerde ne var?
1:Yerli bi kaya varsa üzerinde ufak bi murc ara
2: Toprak varsa biraz sıyır sal taşı varmı bi bak.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok sağol komana ustam gittiğimde dediğin şekil uygulamamyaparım duruma görede bilgisini veririm

Sado6161

Kullanıcı
esselamünaleykum kurbanlar
M harfi mitolojik anlamı baykuş alfabe sırası 13 tür ???
M roma rakamıla 1000x72 ????
defineci mantığı ile deyilde biraz bilimsel yaklaşalım

gerisi ni adminler bilir inşallah ben ip ucu verdim burdaki ustalara hadsizlik etme istemem
Hattap ustam belkide doğru sölüyon lakin ben bu olaya tamamen duygusal bakıyorum bilimseli lazım değil[emoji3]sölediklerinden ben pek bişe anlamadım ama vardır seninde bi bişdiğin teşekkürler

Sado6161

Kullanıcı
SAĞ ACIK UMDUĞUNDANDA YAKIN
Asiavcı usta niye böle hep yarım yorum yaparsın şimdi gel çık işin içinden sağ acıkmı vur demek istiyorsun sağ serbest solla geçmi diyorsun ben fazla anlamıyorum dedine işlerinden ustam anlaycammdilldennyazaydınya sayınnustam[emoji4]

ASİAVCI

Kullanıcı
Asiavcı usta niye böle hep yarım yorum yaparsın şimdi gel çık işin içinden sağ acıkmı vur demek istiyorsun sağ serbest solla geçmi diyorsun ben fazla anlamıyorum dedine işlerinden ustam anlaycammdilldennyazaydınya sayınnustam[emoji4]

YARIM KONUYA YARIM CEVAP DETAYLI RESİM OLDUĞUNDA DETAYLANACAKTIR KONUNUZ

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
M suyu verebileceği gibi mezar olarakta karşımıza çıkabilir.
30071d6384f22892b3f5ddf7af6b7af3.png

burada kısıtlı bir görünüm olmasına rağmen bir çok detay görünmekte.
kanalların bazı yerlerinin zayıf bazı yerlerinin derin olması ve üst başlangıçlarının derin olduğu gibi geniş ve dik olması,
meyilli ve bozuk olan arazi yapısın da çıkma sularmı var düşüncesi doğurmuyor değil. kanalların devamını ve kayanın geniş açılı resmi olsa idi bunu daha net anlama şansımız doğabilirdi.
eğer suyla ilişkili değilse, birden fazla olayı barındırdığı gerçeği ile incelenmesi gerekir. bir mezar odasına ,görünmeyen yerlerde ne var bilmemize rağmen bu kadar işçilik olmamalı.
yön konusuna gelince ,resme göre sol ağırlıklı görünmekte. sağa doğru da yatay kanal olması bazı mezar odalarının üstünde görmüşsünüzdür, ve M nin orta kısmını yön olarak kullanılmış olabileceği ihtimalini de göz önünde bulundurulması gerekir.
imkanın varsa ,kayanın ön bitimlerinde kayaya paralel bir boşluk tespiti yapılırsa oda girişi yakalanacaktır.kayanın gövdesinden girişli ,kaya mezarı olabileceği ihtimaliyle kayanın üstünde geçilirse kaçırılmaz. varsa amenna yoksa istikamet dere olsun. yataığın bir kısmı nisbeten yatay ve devamı zayıf ,dikine inen yer çok bozuk muhtemelen yer yer dik kayalıklıdır. bunu suyu az olan bir kuru dere olarak ta görebilirsin.
resim alırsan lütfen yeterli ve net olmasını sağlamaya çalışırsın. selametle kardeşim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
esselamünaleykum kurbanlar
M harfi mitolojik anlamı baykuş alfabe sırası 13 tür ???
M roma rakamıla 1000x72 ????
defineci mantığı ile deyilde biraz bilimsel yaklaşalım

gerisi ni adminler bilir inşallah ben ip ucu verdim burdaki ustalara hadsizlik etme istemem
ve aleyküm selam Hattap hocam.
yapılan yorumları ,hadsizlik olarak asla görmeyeceğimiz gibi bizleri mutlu eder. ne kadar çok katılım olursa, konun daha da güzelleşeceği ve netleşeceği gerçeğiyle bakalım lütfen.bilmediğimiz bir detayı ,bir kardeşimiz açıklar,bizlerde birer bilen,
bir bilene bir de diğerimiz ekler ,hepimiz ikişer bilen oluruz inşaallah.

Üst Alt