Ustalar M Mi Ne Anlama Geliyor Acaba | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar M Mi Ne Anlama Geliyor Acaba

blutx

Kullanıcı
M harfi erken roma zamanında kullanılmış yer işaretlerinde fakat neyi işaret ettiği kestirlemiyor diye biliyorum.H harfide var onunda anlamı mechul

pXo8bL.png

Son düzenleme:

Kafkaslı

Vip Üye
Hattap ustam belkide doğru sölüyon lakin ben bu olaya tamamen duygusal bakıyorum bilimseli lazım değil[emoji3]sölediklerinden ben pek bişe anlamadım ama vardır seninde bi bişdiğin teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
esselamünaleykum

tamam sado6161 mübarek nedem kızıyorsun sen duygusal devam et sorun yok sileriz yorumumuzu olay biter zamanım yoktu yarın konuya devam ederiz dedik baktıki senin ihtiyacın yokmuş eyvallah kardeşim

ekizceli kardeşim sağolasın senin yerin başka gönlümüzde allah yolunu hayırlara vesile kılsın inşallah

Sado6161

Kullanıcı
esselamünaleykum

tamam sado6161 mübarek nedem kızıyorsun sen duygusal devam et sorun yok sileriz yorumumuzu olay biter zamanım yoktu yarın konuya devam ederiz dedik baktıki senin ihtiyacın yokmuş eyvallah kardeşim

ekizceli kardeşim sağolasın senin yerin başka gönlümüzde allah yolunu hayırlara vesile kılsın inşallah
Hattap usta kızdığımı nerden çıkardın estafurullah öle bişe olamaz sadece bilimsel yönden anlayamam demek istiyorum nedenine gelince senin tecrübenle benimki bir değil kırıcı oldumsa affola saygılarımı sunıyorum kardeşim veyahut saygıdeğer abim

Sado6161

Kullanıcı
Saygı değer abilerim bazı konularda bazı cümleleri latife olsun diye yazıyorum ama yanlış anlaşılıyor jepinizden özür dilerim konuya gelirsek arkadaşla görüştüm m nin olduğu yeri kırmışlar deri çıkmış içinden sadece deri

Kafkaslı

Vip Üye
onda mutlaka bir şeyler yazıyordur ıslatılmasımı gerek ışıkmı gerek toz bulaştırmakmı gerek yani o deriye bir işlem yapmak gerek yoksa deriyi neden saklasınlar yoksa deridemi bir işaretin devamı şu deriyi bir resimle bakalım inşallah

ASİAVCI

Kullanıcı
bu bir yere gitmez yakın diyorsan yakındır araştırdığında göreceksin bunu burdan yazmanıda rıca ediyorum
30071d6384f22892b3f5ddf7af6b7af3-81bd2.png

Sado6161

Kullanıcı
Usta elimde resmi yok gecerse resimlerim dediğin boyuttada inceleme yaparım tşk yorumun için

Üst Alt