Ustalarim Nedir Bunlar. | Define işaretleri ve anlamları

Ustalarim Nedir Bunlar.

Ayaz42

Kullanıcı
S.a degerli ustalarim ve forum sakinleri daha önce bi fotograf paylasmistim ne oldugunu bilmedigim bi kayanin saygi deger ustalirimiz yorumlamisti saolsun lar ikizceli ustadigimizin tarif ettigi yonlerin resmini cekme sansini yakaladim saoolsun insallah duzgun bi sekilde cekmisimdir. Ustalarim burda ne tur isaretler var acemi oldugumuz icin bazen göremiyoruz bile sizin yorumlariniza ve tavsiyelerinize ihtiyacim var ne yapmam lazim . Yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim saygilarim la .
image-03c38.png

image-31974.png

image-b022e.png

image-b022e.png

image-8e209.png

image-9eaf0.png

image-c888d.png

image-fc8fa.png

image-6fe05.png

image-81476.png

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
burayı neye göre tarif ettim hatırlayamadım. ama şakınım. ben seni hayvanat bahçesine göndermişim kardeşim. iyiki biri saldırmadı.:D vijdan azabında giderdim.
çıkmak zorundayım. yarın inşaallah bir kaç sözümüz olur.her hangi bir yerde boşluk tespiti yapıldımı.

Ayaz42

Kullanıcı
burayı neye göre tarif ettim hatırlayamadım. ama şakınım. ben seni hayvanat bahçesine göndermişim kardeşim. iyiki biri saldırmadı.:D vijdan azabında giderdim.
çıkmak zorundayım. yarın inşaallah bir kaç sözümüz olur.her hangi bir yerde boşluk tespiti yapıldımı.
:) bi baska konu acmistm ustam
Sadece bi tane resim cekmistim ozmn daha genis acili resimler cekmem gerektigini soylemistiniz. Netur hayvanlar bunlar ustam Insallah bekliyor olucam ustam bosluk tespiti yapilmadi sizin degerli bilgilerinizden once nasibimi almak isterim evvela

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Bir yerden işçilik gizlenmişse ya orda çok değerli yerler vardır yada hiçbir şey,Pek detaya girmeden öyle alelade baktım ve işçilik göremedim,Son resimde boşluk bak mahzen olma ihtimali var

Ayaz42

Kullanıcı
Bir yerden işçilik gizlenmişse ya orda çok değerli yerler vardır yada hiçbir şey,Pek detaya girmeden öyle alelade baktım ve işçilik göremedim,Son resimde boşluk bak mahzen olma ihtimali var
Yorumunuz icin tesekkur ederim ustam comlek parcaliri kul felanda mevcut bölgede

ikizceli

Vip Üye
Erdem ustamızın ifade ettiği gibi kayaların yapısı bulguların gizlemelerine çok fayda sağlamış.kimden kaçıracaklarını sanıyorlar.
sevgili Hokkabaz kardeşim,alanda çok yer var.çeşit çeşit hayvan figürleri.büyük bir medeniyet işi.sıradan bir mezar odaları değil. anlayabilmen ufkunu biraz daha derinleştirmek için bazı çizimler yaptım.
image-dc172-1.png

oturan bir hayvan betimlemesi. ama sen hepsinide adlandır bakalım hangilerini anlayabileceksin.
image-6fe05-4ba29.png

çizdiğim yere dikkatrli bakarsan bir yırtıcı başı görürsün.

ikizceli

Vip Üye
image-fc8fa-857e1.png

şimdi bu cepheden bak ağzını açmış arza su ister gibi dikmiş. altında ki kaya dikkat et. almış altına ve zavallı başı toprağa sokulmuş vaziyette kalmış. diğer resimlerinide bir incele ilk resim zaten hayvan betimlemesi. diğerlerinde her yönden çok ustaca işlemiş farklı görünümler görürsün.eğer sen yapmadıysan üstekinide sen koymamışsan:D
image-b022e-40719.png

burası ana merkez. çizdiklerime çizilmeşi masa üstünde büyüterek bak neler göreceksin. yeşil çizdiğğim kanatlıya bak. çizmediklerimde var bunları rahat anlayabilirsin diye seçtim.

ikizceli

Vip Üye
image-4e6e3-926fe.png

bunuda çocuklar yapmıştır.
image-0a420-b6a98.png

bu ikisi kendine özgü odalara haiz. tespitlerini nasıl yaparsın bilemem. tanıdığın tecrübeli biri varsa hem yapıtları ayrı ayrı belirleyip içlerinde değerli olanıda öğrenmeni tavsiye ederim.tahmin etmediğin kapasitede yer çıkacaktır. selametle kardeşim.