Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 10 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Mesala ornek vermek gerekirse kendimden.
İlk once araziye gider ipucu iz.nisan ararim bakarim araziye isareti gorurum. Yillarca define ile ugrasmis insanlari araziye goturdum dediler bu isaret degil ve ben guldum ) simdi bu adam nerde ne bulacak daha isareti goremiyor . Anladimki cok kisi bu isi bilmiyor arazide hep yanlis yerlere yondiriyorlar.kendilerini. burda yok peki nerde madem cok biliyosun susuyorlar. Agizlarindanda cikyor seytanin aklina gelmez ozaman niye bana inanmiyorsun demekki yanlislar.icinde yanlislari gormuyoruz dogrular yanlis yanlislar dogru olmus bu zamanda.
Arazide onceligimizz kesif olmali . Cubuklarin vurdugu yerin konumunu almaliyiz ve google eartda cubuklarin vurdugu yeri bulmaliyiz ve xyz surferle.bakabiliriz mesala hem kendinde cubuk.nasil calisyor hem surfer ile nasil.bir.goruntu aldin gibi calismalar yapilabilir .
Anlatacak cok sey varda anlatmak bosa en iyisi umidinizi kaybetmeyin parada harcamayin bakin bir yere xyz ilr sonra kazsma kurek bahtina ni cikarsa. Cikmaz.ise yine devam baska caren yok ))) orasi olur burasi olur olmuyorsada hayat devam ediyor ne diyeymki devamm)))

A21MEDLi

Admin
seleymünaleyküm surferciler sizi izliyorum epey zamandan beri .
bir yere kadar geldiniz ama sonuca ulaşamadınız .
belirsizlik devam ediyor .
bu kadar yazı ve sayfada hala bir kesin bir sonuç yok ,
sizi izlemeye devam ediceğim son sonuç ne olucak
merak ediyorum .
sevgi ve saygılarımla REİS ..
AleykümSelam Reis,bu soruna güleyimmi..😂😂 Surferimin sonucunu,Çakallın yüzünden,emekli albay,
ve Muğla/Bodrum jandarması iyi biliyor......Dile kolay...

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Vıdeoda Yukseklık hatası yapıyorum daha ıyı acıyor farkedememıstım Bılmeyerek farklı bır yerde deneme yapmadım veya yaptımmı hatırlamıyorum.. belkıde faydası olacaktır deneyebılırsınız ıstersenız ( sızler Dogru yazın Yukseklıgınızı
gecen yıl yapdıgım Bır vıdeo ve 8x10 en sevdıgım Izlek sablonudur ve mukemmeldır cok kez.Surfer kısmında ekstra guncelemelerım var belkı onun ıcınde vıdeo yaparım. 3. 5 arkadasa atmıstım sımdı yayınladım artık ısınıze yarar yaramazsızler karar verın.

...........................................................
video yok siva ustam

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Yukarda yazdiklarimin disinda Gecen yil yaptigim ogretici.videosu. izlek 8x10 median 97.750 ozeti bu sekilde.
Sizler median 97. Number 90 alin ve son 1000 de alin fil fil calisin
Ayrica replixa leavede alin yine 97. Number 90 ve 1000 alin orta degerlerde alin gorursunuz farklari
Fil fil.ve replica leave iki ayri calismada goruntu bazen degisim olmuyor bazen ise degisim oluyor .
Acma.isi.ise biraz calisin denemeler yapin bulursunuz basit aslinda sonra soylerim onuda .
Ben genelde bir yere 8x10 la bakarim .sonuc alirsiniz almazsiniz beni alakadar etmiyor . Tskler

A21MEDLi

Admin
Siva usta,emeğinize sağlık,videoyu seyrettim,çook emek veriyorsunuz..
iyiki surfer 16 ve üstü kullanıyorsun..
Surfer 11-12 sizin bunca isteğinize yetişemezdi.... :)

1460

Kullanıcı
Boş beleş işler keriz avına çıkmışsınız. Uydu surfer işleri yalan dolan bunu benden daha iyi biliyorsunuz.

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Boş beleş işler keriz avına çıkmışsınız. Uydu surfer işleri yalan dolan bunu benden daha iyi biliyorsunuz.

@A21MEDLi ustamin attigi tunelleri ve odalari gormeden yorum yaptigini dusunuyorum.

ayrica bilgi paylasan @A21MEDLi ustam basta olmak uzere kimse para karsiliginda yer bakmiyor.

insanlar bilgilerini, bildiklerini paylasiyolar. 10 sayfalik bi konusma olan konuda hic kimse paradan soz etmis mi? niye "keriz avi" diye tabirde bulunuyosunuz?

bos beles gelebilir, inanmayabilirsiniz ama keriz avi yersiz bi yorum olmus usta

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Siva usta,emeğinize sağlık,videoyu seyrettim,çook emek veriyorsunuz..
iyiki surfer 16 ve üstü kullanıyorsun..
Surfer 11-12 sizin bunca isteğinize yetişemezdi.... :)
Amedli ustam sagolasin . Gercekten cok emekler.verdim kendi yerlerimede fazla bakmadim . Epeydirde gelistirme calismalarim cok nadirdir. Aklimdan xok sey geciyor denemek icinde bıkkınlık var. İlk surfer 16 ile basladim 2019 da oyle devam ediyorum 16 oncesi surumler ekrana otomatik gelmiyor ugrastirici dedigin gibi yetismez))

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
Belliki kasiniyorsun. Boyle senin gibi zırzoplar her yerde var . Boylelerine cevap bile vermeyin . Yazsin dursun .

A21MEDLi

Admin
sana göre boş işler olabilir.saygı duyarım...
fakat bu keriz avı lafınız hoş değil,kimi tuzağa çekmişiz şahsım ve Siva ustayı ilk kez bu konuda tanıdım onun adınada bu soruyu size sormak zorundayım.

kimden para almışız + kimden duydunuz ondan bahsedin...para alanlar var biliyorum,fakat onlar biz değiliz lafını bilde öyle konuş..bizim hakkımızda bildiğiniz varsa burda açık açık konuşun anlatın...anlatamıyorsanız bidaha bizim bu konuda av keriz derseniz BU NİKİNİZİ SÜRESİZ BANLARIM...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...