Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A21MEDLi

Admin
Evet deger tabiki paha bicilemez tabi Allah izin vermisse kesfedilebilir . Gemi cudi dagina demirledi ordadir diye dusunuyorum.
Tahta olmayabilir Metal olma ihtimalide var belki cok buyukde olabilir gemi .
Zulkarnney seddi videosunda ise zirve belli orayada bakilir ama buyuk bir yer . Medianda ise kucuk ayarlar yemez . Cunku kocaman demir bakir var ))) buyuk ayarlar devreye girer satir sutun devreye girer ve ne kadar buyuk alan bakilmissa oto 100 cap olmaz ornek 1000 gibi. Woxlerle buyuk alan bakabiliyorsan kendi yontemin bakabilirsin
sonuçta Allah c.c. peygamberinin izini takip ediyoruz.abdestsiz işe başlanmaz..
o verdiğin yere baktım...inşallah yakaladım..Allah-u Alem geminin uzunluğu 90-100 m. genişliği 50-60
gemi iki katlıdır..

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
sonuçta Allah c.c. peygamberinin izini takip ediyoruz.abdestsiz işe başlanmaz..
o verdiğin yere baktım...inşallah yakaladım..Allah-u Alem geminin uzunluğu 90-100 m. genişliği 50-60
gemi iki katlıdır..
Helal olsun gercekten bravo. ... Allah.... izni ile olur İnsallah . O verdigim nokta zaten apacik.belli kocaman pencereler kareler sekil olarak siradan bir sey degil olma ihtimali yuksek. Bizleri Agri dagi cevresi ile uyuttular ecnebi.millet captirip.gercek yeri bulmamiza engel oluyorlar . Cunku.bulunmasi Ekonomiye buyuk etki yapar turist.ceker buda islerine gelmiyor. Sirnak cevre ilceler koylerde yasayan yerli halk cudide oldugunu iyi biliyor efsaneler aktarilmis . Cudi daginda madende cikartiliyot yuksek.kesimlerinde yamaclarinda. Cudi dagini ... ALLAH.. bir.hayvana.benzetmis isaret vermis bu gercek.ve gemi cudi dagina demirledi.bunu kesin olarak bil istiyorum ben kanaat getirdim eldeki verilerde oyle soyluyor basarilar. Birde Amed ustam gold.master gps duruyormu yoksa.meftami olmus))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...