Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 43 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Siva

Kullanıcı
Yasaklı
ŞİMDİ ORTADA BİR SORUN OLMADIĞINA GÖRE YARIN BAYRAM BAYRAMA KUS KIRGIN GİRMEK OLMAZ KİMSEYİ TANIIYORUM TANIMAMDA GEREKMİYOR 57 YAŞINDA YIM SİZDEN TARAFLARDAN RİCAM HAKLARINIZI KARŞILIKLI BİRBİRİNİZE VE BANADA HELAL EDERMİSİNİZ. SEVGİLER
Benım Hakkım gecmısse Helal Olsun. Timur abi sanada Hakkkım gecmısse Helal olsun eskıden suana kadar. Allah herkesın ısınu gucunu rast getırsın.

A21MEDLi

Admin
Sevgili Bozkurt ustam Bu kısmına zaten itirazım yok da metal tespiti konusunu anlamaya çalışıyorum. Kimseyi zor duruma düşürmeye çalışmak gibi bir amaçla sormuyorum sadece işleyişi merak ettim. Yükselti farkından belli ki A21medli ustam yapıyı tespit edebiliyor. İçindeki metal nasıl görünebiliyor
:)
ustam metali görme diye bir olay yok,yakalanan sadece o metalin ısıdır.
renk skalasının durumuna göre metal değerli veya değersiz diye ayırd ediliyor. mevzu benim açımdan bu
her ustanın kendine göre bakış açısı var.onlar kadar anlayamıyorum..

A21MEDLi

Admin
Surfer çalışması 1400 m.karenin içinden
140m.karelik depoyu yakaladı..
surfer Tesadüfen yakaladı. :) desemde,inanmayın :)

TimuR964

Super Moderatör
ŞEHİR İÇİ ENERJİ YOĞUNLUĞU SİSTEME UYGUN DEĞİLDİR YANILTIRUYGULANAN FİLİTRELER TOPRAK ALTI İÇİN UYGULANIYOR FARKLI BİR SİSTEM VE TOPRAK USTU SU İÇİN UYGULANAN DUZENSE ONA BİRŞEY DİYEMEM HİÇ BİLGİMDE YOK GÖRMEDİM DUYMADIMDA. SEVGİLER

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
ustam metali görme diye bir olay yok,yakalanan sadece o metalin ısıdır.
renk skalasının durumuna göre metal değerli veya değersiz diye ayırd ediliyor. mevzu benim açımdan bu
her ustanın kendine göre bakış açısı var.onlar kadar anlayamıyorum..
Ustam peki bu ısı farkını değerlendirebilen görüntü uydudan alınarak surfer programında mı işleniyor ? Her uydu da bu özellik yok diye biliyorum. Bu iş için hangi uydu kullanılıyor. Araştırırken gözüme landsat uydusu takıldı o bu tür şeyler için kullanılabiliyormuş sanırım.

A21MEDLi

Admin
Ustam peki bu ısı farkını değerlendirebilen görüntü uydudan alınarak surfer programında mı işleniyor ? Her uydu da bu özellik yok diye biliyorum. Bu iş için hangi uydu kullanılıyor. Araştırırken gözüme landsat uydusu takıldı o bu tür şeyler için kullanılabiliyormuş sanırım.
ustam benim uydu felanla işim yok..
1-BAKILAN ALANIN KORDİNATLARI
2-SURFER...
3-VOXLER..
bu üçü işimi görüyor..başkada bi proğram vs. kullanmıyorum..
ısı olayına gelince surferin renk skalsından anlayabiliyorum..tecrübe ede ede,test ede ede anlayabiliyorum Gümüş dışında..
uyduylan alakam yoktur...başkaları uydumu yönlendiriyor başka bir yol yöntemmi uyguluyor gerçekten bilmiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...