Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek. | Sayfa 52 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan izlek Alma ve yuksekligi Elle Kaydetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
bizde bi laf vardır, uyduğun ...te b...kunu yedirmeden bırakmazmısın diye,,, ha işte ben onlardanım :)
her yönden yani, elektronik olsun makina olsun, ya tam çalışacak yada tamamen ölecek, yarım bırakmam asla...!
belki o dağda ölürüm kim bilir :)
bir videodan bahsetmiştin msn de, o neydi? surfer flitre sırası falanmı ?
Sen bilirsin.ne diyelim inatcisin tamamda bazen degisim iyi gelir gelistirir olum bizi yakalayacak olmeden olmek lazim )). Yanlis anlamissin surfer filtre videosu bahsetmedim. Filtreler ortada zaten

A21MEDLi

Admin
Neyse yine hoş geldin,ama anlaşılan boş gelmemişsin.
iyi niyetli bir arkadaşsın fakat seni senden çıkartan şu sinir uçlarındır..onada bi hakim olabilsen iyiydi.
inşallah böle devam edersin.
iyi forumlar.

leono

Kullanıcı
Sen bilirsin.ne diyelim inatcisin tamamda bazen degisim iyi gelir gelistirir olum bizi yakalayacak olmeden olmek lazim )). Yanlis anlamissin surfer filtre videosu bahsetmedim. Filtreler ortada zaten
teşekkür ederum benim yere bakıvermişsin, aslında bi test yerine ihtiyacım var, sonra yine ben dere tepe düz giderim

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
Neyse yine hoş geldin,ama anlaşılan boş gelmemişsin.
iyi niyetli bir arkadaşsın fakat seni senden çıkartan şu sinir uçlarındır..onada bi hakim olabilsen iyiydi.
inşallah böle devam edersin.
iyi forumlar.

Dedimya guzel gozlum.ben sevdimmi ALLAH ina kadar severim.

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
@sinekli Bu Son attıgın yere Baktım Yanlız farklı baktım .Eger oturtmussak Detaylarda dahıl ve Alandada Var sayarsak Verır Dogru Noktanın Bırını Kacırmaz kesınlıkle. Yontem Medıan Dıffer R 3 C 3 Number 90 ve 1000. 1 .ci noktan Sarı kırmızı alan Fıltre uyguladım Sankı Gırısı dereye benzeyen yerde vermıs gıbı Goruntu var Ayrı noktalarda olabılır bırde olabılır Dıger Ihtımal Noktalarda var . Yukarı assagı saga Sola hafıf sapmlar olabılır . Bılgılendırırsın Bır ara. Hayırlısı olsun.
57h5bwewe.PNG
ev54ys4aaaaaaaaaaaaaaw.PNG
8686868.PNG

6868658686.PNG

sinekli

Kullanıcı
@Ameca ustam o sarı kırmızı alanı yanındaki ağacın öbür tarafında tespit etmiştim ama yanılmış olma ihtimalimden dolayı bir işlem yapmamıştım.. şimdi daha ümitlendim.. derinliği 4 metre üzeri diye tahmin etmiştim.. şekil itibariyle birbirine bağlanan odalarımı gösteriyor.. bu arada çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.. Allah razı olsun..

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
Sinekli agacın obur tarafı dedın surasını kastedıyorsun sanırım . bu Yontem 90 Fırst lap . medıan dıffer 33 90. cıktıları . dedıgın yerle uyusuyorsa sansını denersın . Ilk atıgım resımlerde O alanı ıncele. ıkı yontemle uyusan yerler olabılır. Bu bır sans Eger tutarsa ıkısınden bırı bır seyler olabılır. Bol sans kardesım Maksat Muhabbet ))
ve46taaaw.PNG

tvatavtaw.PNG
scr3aww.PNG

sinekli

Kullanıcı
Aynen ustam, Tam gösterdiğin yerde benim çubuklar oraya gitmişti.. ileriki zamanlarda baktıktan sonra sonucu sana mutlaka bildireceğim.. Teşekkür ederim emeğin için Allah razı olsun..

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
90 first ciktisini almistim senin aciklamana gore atarim dedim . Cubuklar agacin obur tarafinda x yapmis deyince resim aklima geldi konuda paylastim. 90 first kuzeye dogru yoneliyor kuzey guney dik cizgi gibi. Google eartdan bakacaginiz yerin canli arazi ile uyusan ayniya yakin goruntuleri bulmak zorundayiz . Uydu ve dunyanin hizi acisi yillara gore degiskenlik gosteriyor en guzel berrak pixseli iyi goruntuler belli eder o yildan izlek alinmasi dogru olur.
Her uydunun yorungede dunya.ve kendi durdugu uzaklik fsrklari degisyor ve her uydu kendine gore ozelikleri var bu ozeliklerde Z degeri o uydunun ozeliligi ile alakali birbirlerine benzemezler . Benzemedikleri Z degerinde anlasiliyor zaten .
Bazen dusunuyorum uyduya bile gerek yok diyorum bir sey bulmak icin . Ornek vermek gerekirse . X Y Aldik bir arazinin . Bu xy sen.istersen dünyanin herhangi bir yeri icnde kullanbilirsin fark etmiyor. Burda. Z degeri icin hic bir sey gerek duymadan bir sey bulabilirmiyiz diyorum bazen )))) Z degeri icin arazide arazinin egimini Metre evdeki metre))))den bahsediyorum ve gittik araziye 🤣(kahkaha) Devami sonra anlatirim sizlerde dusunun ))))) Allah ın ilmi sonsuz.

sinekli

Kullanıcı
Bu işler zor, çok kafa gerekiyor 😁 inşallah üstesinden geliriz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...