Uydudan Yer Tespiti Safsatası | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Uydudan Yer Tespiti Safsatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAVRAN

Super Moderatör
Eline sağlık ustam, üzerine bastınız kaldır ayağını ustam. Bu günlerde bir arkadaş bana böyle birisinin olduğunu ve herkese bakmadığını söyledi, zaman kısıtlı fazla konuşamadım sonra aklıma geldi beki neden sen o zaman baktırmıyorsun da sürünüyorsun. Bazı uyanıklar ellerinde bozuklukla dolaşıyor, bir saf bulsa hemen bozukluk yerde, gerisini siz anlarsınız... Aman dikkat saflığın gereği yok birşeyler arargen eliniz dekinden de olmayalım. Ustam bu konuyu açmakla iyi ya. Yeni kardeşlerimiz var heba olmasınlar, aslında bu yolda başka medotlarda var onları da anlatsak fena olmaz diye düşünüyorum.

Warning

Kullanıcı
Ustalar açıkcası bende safsata olduğunu düşünüyordum ancak kafamı kurcalayanda birsey oldu..
Adama koordinatları verdim, verdiğim yere mahzen yazmıştı ve yakınındaki mağarayı adam yazmış.
in yada mağara gibi yer diye..
Hadi mağara diye salladı tuttu ama yeri görmemiş birisi, mağaranın haritadaki yerini nokta atışı yaptı.
Kafam karıştı

Radyestezi olmasın sakın ustam :D :D :D aklıma sevgili @denizliden20 üstadım geldi :)

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Radyestezi olmasın sakın ustam :D :D :D aklıma sevgili @denizliden20 üstadım geldi :)
yok be @Warning usta..
istediğim yerde mahzen olduğunu söylemişlerdi, bu arkadaşta oda yada mahzen dedi..
Bir tanede in yada mağara gibi yer yazmış, yaklaşık 30 metre güneydoğusu istikametinde.
Orayı bilmesine çok şaşırdım..

Warning

Kullanıcı
yok be @Warning usta..
istediğim yerde mahzen olduğunu söylemişlerdi, bu arkadaşta oda yada mahzen dedi..
Bir tanede in yada mağara gibi yer yazmış, yaklaşık 30 metre güneydoğusu istikametinde.
Orayı bilmesine çok şaşırdım..
Hayırlısı olsun inşaallah üstadım ilim önemli bir konudur.

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
bozkurt ustamız,üyelerimizi uyarmak adına bu konuyu açmış olmalı. güzelde yapmış. insanlarımızın kandırılarak,maddi kayıplara uğramasını istemediği için .
toprağın üzerinde ,her istenileni alma imkanımız önce bir varmı onu düşünelim sonrada uyduyu.
söz gelimi olsa dahi
önce toprak üzerinden tespit yapabileni bulalım .hangimiz istediği derinlikte,madenin varlığını görme şansı yakaladıda ,uzaydan tespit imkanına koşuyor.
ben tanıdığınız bir ustamızı ziyaretimde, uydudan baktırdığını,bir kaç nokta tespiti yaptırdığını söyledi. yine bir çok arkadaşımız daha vardı.
maden verdiği yerde ,bırakınız madeni,bazı boşluk olarak verdiği yerde boşluk bile yoktu.
bir işareti vardı,şu arada olması gerekir dedik. orada küçük bir yapıt ve maden tespit ettik.
zaman sonra bir toplantımızda bir ustamız cihazı olan 6 m ye kadar alabilen bir arkadaşı getirmişti.
emin olunuz sadece benim tespit ettiğim yerde maden gördü.
arkadaşlarımızda konuyu mutlaka okurlar farklı bir durum varsa yazsınlar.
eğer bizlerin bilmediği sistemler olabileceğini düşünsek bile ,
olamazmı belki vardır. ama sizlerin bizlerin ulaştıkları değil.varsa da biz ulaşamayız.
size böyle bir teklif gelirde,baktırısanız . var denirse,buyurun mademki var % 80 i sizin 20 si bana yeter deyin bakalım ne cevap alacaksınız.
emeğine sağlık bozkurt ustam.
ustalarımız değerli yorumlarını yapmış ama ikizceli ustama sonuna kadar
katılıyorum ziyanı yok bana %10 versinler ben razıyım.

ersan

Admin
Ustalar açıkcası bende safsata olduğunu düşünüyordum ancak kafamı kurcalayanda birsey oldu..
Adama koordinatları verdim, verdiğim yere mahzen yazmıştı ve yakınındaki mağarayı adam yazmış.
in yada mağara gibi yer diye..
Hadi mağara diye salladı tuttu ama yeri görmemiş birisi, mağaranın haritadaki yerini nokta atışı yaptı.
Kafam karıştı
,,,,,ustam bir suz var ya umut etmedi tas araba devirir deye,,senin is te ayni ona benzemis

sempatik_06

Kullanıcı
Bu konularda yorumlarım vardı. Bir bayana bu konuda uyarım bile olmuştu, sivrisinek gibi vızıldıyordu, Kan emmek için.bozkurt ustaya sonuna kadar katılıyorum, birde @komana usta doğru söylemiş uydudan sadece insan eli değen yerleri tespit edebiliyorlar. Bu konuda çok araştırmam oldu. Öyle bir düzenek olsa insan kendi için gece gündüz demez dağ bayır araştırır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...