Uyuyan Hayvan Figürü... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Uyuyan Hayvan Figürü...

ergenekon60

Kullanıcı
zyboja.jpg

harika bir görünüm.
yerin önemi daha iyi anlaşıldı.
yukarıya ileri bakıyor.acaba senimi kandırmaya çalışmış. alta inen kanal farklı söylüyor. burada boşluk tespiti yaptınmı kardeşim. yapmışsan paylaşabilirmisin. birde bakış istikametini inceleme şansın oldumu. selametle ...
eline sağlık ikizceli ustam orada inceleme yapıldı orda boşluk emaresi vermedi....

ergenekon60

Kullanıcı
sol alt kısımda taşların dizildigi yerin arkası toprakla birleştiği yer veya biraz daha toprak içi kontrol edilmeli o yerin resmi varmı paylaşırsan. ...
arka tarafı bayır fakat kayanın üst kısmı düz ...ordada inceleme yapacağım düz yerin arka kısmında bi toprak yığma var ordanda şüpheleniyorum çözümü zor bi yer ama zaten ustalık burada değilmi..

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Doğaya uydurularak kapatılmış bir giriş mevcut, işçilik ağırdır
Doğuya bakması ve önünde akarsu olması betimleme ve yazı kalite bir mezar der
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
burası işaretli kayanın üst kısmı ve şüphelendiğim yığma....
lE50Rp.jpg
Ergenekon kardeşim,,ana kayaya bitişik hemen arkasımıdr ya da kaç m. mesafededir.
şüphelendiğine ,resimde çektiğine göre burada boşlukla ilgili bir araştırma yapılmışmıdır.
en önemlisi boşluk tespitini hangi yöntemle yapıyorsunuz.
selametle..

ergenekon60

Kullanıcı
Ergenekon kardeşim,,ana kayaya bitişik hemen arkasımıdr ya da kaç m. mesafededir.
şüphelendiğine ,resimde çektiğine göre burada boşlukla ilgili bir araştırma yapılmışmıdır.
en önemlisi boşluk tespitini hangi yöntemle yapıyorsunuz.
selametle..
burası anakayanın arkası burası konum olarak şüphelendiğim yer burada herhangi bir tespit yapmadım mesafe 5mt ...öndeki çalşmayı iki sene önce yapmıştık daha sonra oraya gidemedim bu ana kayanın üstünde 4-5 mt lik bi düzlük var yani kayanın tavanı toprakla bitişik ve devamı bayır bu kayanın düz kısmı topraklıktı temizlenip bakılması lazım....o büyük kayalarında anakayanın bitimindeki noktadan koparıldığına inanıyorum ...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
neden sorduğumu anlayabildin mi bilmiyorum.
boşluk tespitini nasıl yaptığınızı da sormuştum. gerek kalmadı.
incelemedeki kapasitenizi ,cümlelerinizin içinden aldım.
son resim ve ifadenizdeki kelimeler ,düşündüğümüzü çok açık veriyor.adeta teyidi oldu. ama siz tespitini yapabilirmisiniz,onda biraz tereddütteyim.

walker wolf

Kullanıcı
ergenekon usta uyuyan hayvan resimli kayanda bencede kaya kaynagı yapılarak kapatılmıs bir giris var ..kaya kaynagı horasandan cok farklı ve cok daha dogal gorunumde oldugu icin bence kaya yuzeyinde dogal kaya yuzeyinden cok az farklı bir bolge aramalısın ustteki yıgma kısım suphelide olsa bence asıl giris kayanın kendisinden olmalı kaya kaynagını ayırabilmeniz kayayla biraz daha uzun ilgilenmenizi gerektiriyor ..benzeri kaya kaynaklarını iznikte gormustum bu konuda tecrubeli insanların bile zorla bulabildigi yapımlardı ... diger resminizdeki pati izleri olan buyuk kayanın sanırım ustunden cekilmis resimler size birden fazla nokta gosterecek bir cografyayı isaret edecek bence cevrede cok dikkatle inceleme ve resimleme yapmaya defalaca deger bir bolgedesiniz ....sansınız bahtınız acık olsun derim ...ozellikle pati izleri olan kayanın haline bakılırsa yapım asamasıda cok guc gerektirmis bir alan burası kısaca devlet gucu rol oynamıs sanırım ne manaya geldigini anladınız ....

Üst Alt