Uyuyan Hayvan Figürü... | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Uyuyan Hayvan Figürü...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ergenekon usta uyuyan hayvan resimli kayanda bencede kaya kaynagı yapılarak kapatılmıs bir giris var ..kaya kaynagı horasandan cok farklı ve cok daha dogal gorunumde oldugu icin bence kaya yuzeyinde dogal kaya yuzeyinden cok az farklı bir bolge aramalısın ustteki yıgma kısım suphelide olsa bence asıl giris kayanın kendisinden olmalı kaya kaynagını ayırabilmeniz kayayla biraz daha uzun ilgilenmenizi gerektiriyor ..benzeri kaya kaynaklarını iznikte gormustum bu konuda tecrubeli insanların bile zorla bulabildigi yapımlardı ... diger resminizdeki pati izleri olan buyuk kayanın sanırım ustunden cekilmis resimler size birden fazla nokta gosterecek bir cografyayı isaret edecek bence cevrede cok dikkatle inceleme ve resimleme yapmaya defalaca deger bir bolgedesiniz ....sansınız bahtınız acık olsun derim ...ozellikle pati izleri olan kayanın haline bakılırsa yapım asamasıda cok guc gerektirmis bir alan burası kısaca devlet gucu rol oynamıs sanırım ne manaya geldigini anladınız ....
(beğendim)(beğendim)(beğendim)(beğendim)

ergenekon60

Kullanıcı
ben mesafeyi vereceğim sana calışmak nasıp olursa olumlu olumsuz yaz buradan resimler yakın olduğu için yön veremiyeceğim uyuyan hayvan ved bu 2 kanal varsa aradığın yer 6 mt de
ustam yorumun için teşekkürler...6mt mesafe derinlik olarakmı mesafe olarakmı verdiniz ...

Üst Alt