Uzmanlık Konusu Olacak Konumda

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
3 ncu resimdeki topragin icindekiler nedir kiremit tuglamidir onlar? digerleri lapya veya fosil urasmaya degmez

Mirkut

Vip Üye
Bencede en mantikli ve kolay olani tasin kendisi iyibir tesbitle sonaca varacaginizi umuyorum INSALLAH

yoksul

Kullanıcı
bu bir kartal -avını yakalamış yemekle meşkul olur vaziyetde boynunda sanki çukurlar var.Ben de biliyorum resimler çok yetersiz ve yanlış çekilmişler ama elime ulaşanlar ancak bunlar.Ben yinede yeni ve doğru fotolar çekebilme yollarını zorlayacağım

yoksul

Kullanıcı
ben resmi ilk açtığımda karşımda boğa kurbağa şekli bir mahluk gördüm sanki gözleri ve ağzı manalı yapılmış -ama yanındaki salyangoz benzeri şeyi anlayamadım omegaya mı benzemiş bilemedim belki zamanla bir şekillerde kırılmıştır şeklini kaybetmiş bir fiğür olabilir

yoksul

Kullanıcı
kartalın şekli böyle birşey olalı boynundaki oraya koyma gibi duran taş ve çevresindeki çeşitli boylardaki çukurlar acaba etrafa dağıtılmış yemler olabilir mi?

krall66

Kullanıcı
ben resmi ilk açtığımda karşımda boğa kurbağa şekli bir mahluk gördüm sanki gözleri ve ağzı manalı yapılmış -ama yanındaki salyangoz benzeri şeyi anlayamadım omegaya mı benzemiş bilemedim belki zamanla bir şekillerde kırılmıştır şeklini kaybetmiş bir fiğür olabilir
Bu taşın içi boş ben tâşa çalış derim sonuçta mujde parasıda olsa yada isaret te olsa burdan çıkar buyuk ihtimal ama işçilik baya bizora benziyor
kartalın şekli böyle birşey olalı boynundaki oraya koyma gibi duran taş ve çevresindeki çeşitli boylardaki çukurlar acaba etrafa dağıtılmış yemler olabilir mi?

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
buranın batısında eski mezarlık yeri yada tepede çakıl yığmalar olacak