...ve Hafta Sonu Neşesi... | Sayfa 21 | Define işaretleri ve anlamları

...ve Hafta Sonu Neşesi...

TEVFiK

Vip Üye
Öğretmen sordu: - "Tevfik oğlum, bir inek yaklaşık ne kadar süt verir?"

tevfik yanıt verdi:
- "Belli olmaz ki efendim. Babamın insafına kalmış..."
:eek: .... :confused:...:D :D S.a. Sayın Ustam sabah,sabah beni güldürdünüz Allah'ımda Sizin yüzünüzü Bir Ömür Boyu Benim güldüğümden fazla Güldürtsün İnşallah
Belkide Damla süt kalmadı bana :D:D:D:D:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
TALİMAT

Albay, binbaşıya :
-Yarın güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir şey değildir. Erleri talim elbiseleri ile talim meydanına getirin de olayı görsünler. Bende orada bulunup kendilerine gerekli bilgiyi verecegim. Şayet yağmur yağarsa, tabii bir şey göremeyiz .O zaman erleri, üstü kapalı talimgaha götürürsün.

Binbaşı, yüzbaşıya :
-Albayın emri ile yarın sabah saat dokuzzda güneş tutulacak. Bu her zaman görülen bir olay değildir. Şayet hava kapalı olursa bir şey görülemeyecektir. Bu durumda tutulma, kapalı talimgahta gerekli talim elbisesiyle yapılacaktır.

Yüzbaşı, teğmene :
Albayın emri ile yarın sabah dokuzda taalim elbisesi ile güneş tutulmasının açılış merasimi yapılacaktır. Şayet yağmur yağarsa ki bu durum pek görülen bir olay değildir, Albay kapalı talimgahta gerekli bilgiyi verecektir.

Teğmen, başçavuşa :
-Yarın sabah dokuzda hava güzel olursa, talim kiyafeti ile albay tutulacak. Kapalı talimgahta yağmur yağarsa, alayın meydanında manevra yapılacak. Çünkü bu her zaman görülen bir olay değildir.

Tevfik Basçavuş, askere :
-Yarın sabah saat dokuzda kapalı talimgaahta Albayı tutacağız. Sabah hepiniz talim techizat ile hazır olun.

Askerler kendi aralarında :
-Yarın sabah bizim basçavus Albayı tutukklayacakmış.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Örnek Evlilik

Karım ve ben bir evliliği sonsuz yapmanın sırlarını keşfettik...

Haftada iki kere, güzel bir restorana gideriz, biraz şarap, biraz güzel yiyecek...

Salı günleri o gider, Cumaları ben...

Ayrı yataklarda yatarız...

Onunki Ankara da, benimki İstanbul da...

Karımı her yere götürürüm..

Ama her seferinde dönüş yolunu bulur...

Yıldönümümüz için karıma nereye gitmek istediğini sordum... O da
"Uzun
zamandır gitmediğim bir yer olsun" dedi...

Mutfağı önerdim...

Her zaman elele tutuşuruz...

Eğer elini bırakırsam, hemen alışverişe başlar...

Elektrikli blender ı, elektrikli tost makinesi,elektrikli ekmek

kızartıcısı var... Bana diyor ki
"çok fazla ıvır zıvır var ve oturacaktek bir yer yok"

Ben de ona elektrikli sandalye aldım...

Şunu her zaman hatırlayın... Evlilik boşanmanın birinci nedeni...

İstatistiksel olarak, boşanmaların %100 ü evlilikle başlıyor...

Karıma 18 aydır tek bir söz söylemedim...

Onun sözünü hiç bir zaman kesmek istemem...

Son kavgamız benim suçumdu...

Karım bana
"televizyonda ne var" diye sordu...

Ben de
"toz" dedim...

TEVFiK

Vip Üye
1 günde 5 vakit cami ( camide Namaz kılma ) + gece namazı+sıgara yok+Allah'ıma çok şükür içkide yok+gezme yerimiz Ümre + Hacı oldukmu sabah kahvaltısında 1 bardak süt+ Zemzem suyu + koku yerine Misvak yani evden camiye camiden eve+ Mübarek günlerde ise 1 hafta öncesinden Oruç tutlacak yani daha çoookk ++++++++++++'ları var.bana bunlarla gel diyo.(ağla):eek::confused:

Benide böyle Parlak elbiseler içinde görürseniz kim bu .....*****... demeyin sakın..:eek::D:D babasından İsteme şekli böyle.:eek::D:D

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
  1. Türk dediğin taksiye binince yolu değil, taksimetreyi takip eder :)
  2. Bugün diş doktoruma gittim. Kanal tedavisi için 6 ay sonrasına gün verdi. Sanırsın İstanbul’ a 3.köprüyü yapacak :)
  3. Benden ne köy olur, ne de kasaba demeyin. Torpilin varsa il bile olursun :)
  4. Sabahları 1 dk uykunun hesabını yaparken, saat 7 :30 da durakta saçı başı yapılmış tam makyajlı kadınlar benim gözümde kahramandır.
  5. Eğer tekrar çocuk olabilseydim, “Seni kızıma alacağım” diyen teyzelere senet imzalatırdım :)
  6. Dünyanın en büyük yalanı : – Onlarında size selamı var :)
  7. Aşk bu yılda kapıyı çalmazsa kapıyı sökeceğim :)
  8. 3 günlük dünya dedikleri Cuma, Cumartesi, Pazar olsa gerek :)
  9. Bir kadının en tatlı yaş aralığı 0-2 yaş aralığıdır. Sonrasında zaten konuşmayı öğreniyorlar.
  10. Kadınların zeki erkek aramalarını hiç anlamıyorum. Nasıl olsa adamı yakında delirteceksin.
  11. “Ne yapıyorsun” sorusuna “İyiyim” cevabını veren başka bir millet var mı acaba.
  12. Geçen 90*60*90 ölçülerinde, sarışın, güzel yüzlü, şık giyimli bir kız gördüm. Sonra telefonun alarmı çaldı, uyandım.
  13. Adama sormuşlar: “Karınızla ortak bir özelliğiniz var mı?” – Evet, aynı gün evlendik.
  14. – Cesaret nedir? – Cesaret, ishal olduğunu bildiğin halde, yellenmeye çalışmaktır.
  15. Hap yazma yutamam, şurup midemi bulandırır, iğneden korkarım diyen ergene doktordan ibretlik cevap geldi: Muska mı yazayım?
  16. Bir kadının önüne dünyayı sersen “Şu tarafa doğru sersen daha iyi olmaz mıydı” der.
  17. Gizli numara diye bir şey yoktur. Kıvranan eski sevgili vardır.
  18. Akşama kadar Facebook ta mı takılıyorsun diyenlere uyuz oluyorum. Görende kendisi bilim adına büyük bir buluşa imza atmak üzere olduğunu zanneder.
  19. Erkek “Bir şeyim yok” diyorsa; %100 yoktur.. Kadın diyorsa: %60 Tepesi atıktır, %20 canına okuyacaktır, %19,9 gıcıktır , %0,1 bir şeyi yoktur.
  20. Eskiden müşteri hizmetlerinden sadece mesaj gelirdi, şimdi de aramaya başladılar. Yakında içip içip kapımıza dayanırlarsa hiç şaşırmam.

A21MEDLi

Admin
1 günde 5 vakit cami ( camide Namaz kılma ) + gece namazı+sıgara yok+Allah'ıma çok şükür içkide yok+gezme yerimiz Ümre + Hacı oldukmu sabah kahvaltısında 1 bardak süt+ Zemzem suyu + koku yerine Misvak yani evden camiye camiden eve+ Mübarek günlerde ise 1 hafta öncesinden Oruç tutlacak yani daha çoookk ++++++++++++'ları var.bana bunlarla gel diyo.(ağla):eek::confused:

Benide böyle Parlak elbiseler içinde görürseniz kim bu .....*****... demeyin sakın..:eek::D:D babasından İsteme şekli
böyle.:eek::D:D

uıstacım Allah c.c. seni bir an evvel bu eve damat etsin,inşAllahhhhhhhhh..

TEVFiK

Vip Üye
uıstacım Allah c.c. seni bir an evvel bu eve damat etsin,inşAllahhhhhhhhh..
S.a. Amin,İnşallah sayın Ustam benim burada birazcık işim var Evin içindeki zeytin ağacını hele bir çapalayım,zeytinleride bir toplıyayım,pazarda satayım.yol parasını alayım.ondan sonra İnşallah giderim Rahmetlik Annem.(ağla) Vefatından daha 2 gün önce bana dediki bak tevfik biz seni adam edemedik ama bu kadın seni adam edecek dedi :confused::( gerçi ben adam olamadım ama (ağla) İnsan Olmayı öğrendim.:( Saygılarımla.