...ve Hafta Sonu Neşesi...

wolf_52

Kullanıcı
Kulaklarım çınladı nedenseee
oooo sayın rüşdü düşdü ustam da hemen kulağı çınlarmış, bak demedi deme sayın ustam, fazladan çınlatırsak durmun vahim bu dayı gibi olur kulakların.. gençliğinde bu dayının da kulakları da faladan çınlatmışlar....(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Dört kişiden başka neşelenmek isteyen olmamış sitemizde demekki her kesin neşesi yerinde Maşşallah...;)

Lacivivert hocam, emin olunuz,yoğunluktan giremedim.
büyük keyf alarak takip ettim. gönlüne sağlık kardeşim. havalar bu sene erken soğumaya başladı. ALİVELİ yi kümesemi folluğama koydunuz üşümesin diye,sesi sedası kayboldu. baharı bekleyeceğiz elleme.:D

A21MEDLi

Admin
Dört kişiden başka neşelenmek isteyen olmamış sitemizde demekki her kesin neşesi yerinde Maşşallah...;)

Neşemiz pekte yerinde değil sevgili dostum.
bu konunun ve Neşemizin kaynağı bi dostumuz,ay ışığına ve yıldızlara hasret kalacağını bile bile,kendi yolunu çizerek aramızdan ayrıldı.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Neşemiz pekte yerinde değil sevgili dostum.
bu konunun ve Neşemizin kaynağı bi dostumuz,ay ışığına ve yıldızlara hasret kalacağını bile bile,kendi yolunu çizerek aramızdan ayrıldı.

Tevfik ustamızdanmı bahsediyorsun banamı öyle geldi...

A21MEDLi

Admin
malasef 30 ağustostan bu yana,aramızdan ayrılmıştır,en sık kullandığı ifadesiyle :eek: (ağla) gelip,gelemeyeceği meçhul.