...ve Hafta Sonu Neşesi... | Sayfa 26 | Define işaretleri ve anlamları

...ve Hafta Sonu Neşesi...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

wolf_52

Kullanıcı
yok bea ustam civcivler Rüştü ustamızı maratona hazırlıyor.:D
bir ara rüşdü ustam düz duvara tırmanacak gibi izlenim verdi:D:Ddemek,ki çocukluk taramvası buymuş, şimdi daha iyi anlıyorum neden bu tavuk çifliğni kurduğnu korkularıyla yüzleşmek ve aşmak içinmiş bu günler,(keyif)bakalım aşabilcekmi???

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
EYVAH eyvah bea lacivert24 ağabeyim ile aliveli paşa çekimdeler yanlız fena :) :) :)
pehlivanın kaçak güreşenine güvenme Warning kardeşim. benden söylemesi.
adama gülmedim değil. mübarek hiç bir hazırlığı yok güya mağaraya girecekmiş. korkudan neredeyse kaçırıyordu. belkide yapmıştır.korkuyorum inemem demiyorda hayvan sesi var diyerek bahane yapmış. güya erkekliğe b.. değdirmiyor.
sanki hayvan olmasa ya da küçük olsa inecek. mübarek sen elli cm çapınla zor sığıyorsun oraya ayı sığarmı .

wolf_52

Kullanıcı
pehlivanın kaçak güreşenine güvenme Warning kardeşim. benden söylemesi.
adama gülmedim değil. mübarek hiç bir hazırlığı yok güya mağaraya girecekmiş. korkudan neredeyse kaçırıyordu. belkide yapmıştır.korkuyorum inemem demiyorda hayvan sesi var diyerek bahane yapmış. güya erkekliğe b.. değdirmiyor.
sanki hayvan olmasa ya da küçük olsa inecek. mübarek sen elli cm çapınla zor sığıyorsun oraya ayı sığarmı .
evet sayın abim, mağradan kaçdıkdan 3dk sonra 8 km ötedeki bu ağacın ordan anı yaklamış bizim çocuklar, aralarında ki konuşma aynen bu şeklde geçmiş, de bizim yeğenler anlyamadığı tek şey rüşdü ustamızdan yabancı bir lisianla josef josef josef, diye ses gelmesiymiş, bana söylediler , ben hemen çözdüm olayı sordular aydınlatdım kendilerini, bakın dedim rüşdü ustamız kültürlü eytimli bri ustamızdır kendisi, o josef josef josef, de ingilzcedir dedim manası YUSUF YUSF YUSF DEMEKDİR DEDİM pek kibarmış dediler...
ayicik060520131047480pwmp4.jpg