Vicdansızlar 😍 | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Vicdansızlar 😍

Kader25

Admin
selamunaleykum,

anlık olarak görünen çevrimiçi veya çevrimdışı kişiler hepsi gerçek insan değiller. 1000 kişinin 600 ü bottur. (bot: google,bing,yahoo,yandex gibi tarayıcıların siteleri gezip güncel konuları endexlemesi) botlar faydalımı ? elbette faydalı. çok faydalı. google girip sitemizdeki konuların içindeki bir konu hakkında arama yapan gerçek kişilere sitemizi öncelikli olarak önerebilirler. bu nedenle ziyaretçi olanlar gerçekte olsa bot ta olsa konuları tamamen gizlemiyoruz. gizlersek google ve türevleri konu içeriklerini endexleyemez/kayıt edemez.

fotoğraflı konularda fotoğrafları göremezler, konu içindeki linkleri göremezler, görmeleri için üyelik isteniyor zaten. son olarak, şuanki mevcut çevrimiçi üye sayımız maşallah denilecek düzeyde.

tüm forum kullanıcılarına emekleri ve katılımları için teşekkür ederiz. çok seviyeli çok kalender insanların bir araya gelmiş olması gurur verici. Allah hepimizden razı olsun.
Her şey sanal olmuş.
Ortalık bot dolmuş.(kafam)

Açıklamalar için teşekkürler @BoZKurT kardaşım.
Bende bakıyorum anlık çevrimiçine, 1.000 kişi var heyecanlanıyorum, maşallah diyorum.

Madem botlar bizi okuyor, sanırım doğru etiketleme önem kazanmakta.
Hal bu ise en azından kıymetli konu ve işaretlerde etiketlemede düzenleme yapmak;
sitemiz için ve araştırma yapanlar için faydalı olur mu..?

Kader25

Admin
İstatistik sayfasını buldum.
Yaşlanmışız, teknoloji ile haşır neşir olmak gençlerin işi.
Onlar daha iyi biliyorlar.

Vicadansız BOT sayısı an itibariyle 27. (kahkaha)
Birde kendisini göstermeyenler varmış, anladığım kadarıyla.

1713769685292.png

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
N
Her şey sanal olmuş.
Ortalık bot dolmuş.(kafam)

Açıklamalar için teşekkürler @BoZKurT kardaşım.
Bende bakıyorum anlık çevrimiçine, 1.000 kişi var heyecanlanıyorum, maşallah diyorum.

Madem botlar bizi okuyor, sanırım doğru etiketleme önem kazanmakta.
Hal bu ise en azından kıymetli konu ve işaretlerde etiketlemede düzenleme yapmak;
sitemiz için ve araştırma yapanlar için faydalı olur mu..?
Kopyala yapıştır tarzı yazılar, kötü imla ve dilbilgisiyle yazılanlar, anlamsız konu başlıkları gibi faktörler olumsuz etkiliyor bildiğim kadarıyla.

Kader25

Admin
N

Kopyala yapıştır tarzı yazılar, kötü imla ve dilbilgisiyle yazılanlar, anlamsız konu başlıkları gibi faktörler olumsuz etkiliyor bildiğim kadarıyla.

Evet abi özellikle kopyala yapıştır bilgileri elemekteler.

Orijinal yazıları almakta ve buna göre puanlama ve endexleme yapmaktalar.
Bot sayısının bu denli artmış olması, ÖZGÜN yazılardan kaynaklanmakta.
Bu bilgiyi de şirketin web sayfa sorumlusundan almıştım. :)
Etiketleme de önem kazanmakta sanırım.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Evet abi özellikle kopyala yapıştır bilgileri elemekteler.

Orijinal yazıları almakta ve buna göre puanlama ve endexleme yapmaktalar.
Bot sayısının bu denli artmış olması, ÖZGÜN yazılardan kaynaklanmakta.
Bu bilgiyi de şirketin web sayfa sorumlusundan almıştım. :)
Etiketleme de önem kazanmakta sanırım.
Etiketleme işini Bozkurt yapacak. Konular özgün olsun diye benim balıklar bile malzeme oldu :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
etiket olayı elbette önemli, fakat sonradan yapılan etiket çok anlamlı olmuyor. konu açılırken ve bir süre içinde etiket düzenleme yapılmalı. örneğin google ın hangi sürede index yaptığını bilemeyiz. belki anlık geliyor belki 10 dk da bir belki saatte belki 24 saatte bir. o nedenle konu açarken ve açıldıgı anda kontroller yapılmaya özel gösterilmeli.

balık avı ile ilgili görseller videolar sitede paylaşılabilir, meraklısı var seveni var.

Kader25

Admin
etiket olayı elbette önemli, fakat sonradan yapılan etiket çok anlamlı olmuyor. konu açılırken ve bir süre içinde etiket düzenleme yapılmalı. örneğin google ın hangi sürede index yaptığını bilemeyiz. belki anlık geliyor belki 10 dk da bir belki saatte belki 24 saatte bir. o nedenle konu açarken ve açıldıgı anda kontroller yapılmaya özel gösterilmeli.

balık avı ile ilgili görseller videolar sitede paylaşılabilir, meraklısı var seveni var.
Anladım kardaşım.
Sen bizi teknik işlerde böyle aydınlat inşallah.
Bizde elimizden geldiğince gerekenleri yapalım.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin

Yaz geldi :) hallederik :)