web tasarım hizmetleri | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

web tasarım hizmetleri

Sessiz fırtına

Kullanıcı
Yasaklı
@ayyldz hocam öncelikle katılımınız için teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgilerin tamamı doğru ve haklılık payınız çok nettir.

Buradaki 250-300 tl lik ücret 2013 yılında açılmış bir konu için geçerli idi. Ayrıca bu konu şuan aktif değildir. 😊 o dönemde sitemiz için uğraşan destek anlamında çok fazla çaba harcayan bir öğrenci kardeşimiz vardı. Bizden hiç bir ücret talep etmedi. Bende ona harçlık olsun anlamında bu konuyu açmıştım. Siteyi kurmak eklentileri ve görseli ayarlayıp teslim etmek ti sadece.

Şuan bahsettiğim bu öğrenci kardeşimiz, Huawei de iyi bir konumda görev yapmaktadır.

Bugün gel bi 5 dk işim var dediğimde nazikce geri çeviriyor 😊 Anlayış ile karşılıyorum.
Konuyu kim hortlatti 🙄
Ceza verelim 😁

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
dun formatlandı cihazım tarihde sorun yokEkli dosyayı görüntüle 7377

format sırasında bilgisayar ana klasörden birinden küçük bir dosya veya program silinmiş olabilir. farklı tarayıcılar ile girdiğinde yine sorun devam ediyormu.
bu çokda önemli bir şey degıl aslında ama, sadece sende böyle, başkaları bu problemi yaşamıyor olmalı.

TimuR964

Super Moderatör
digerlerinde hiç göruntu bile yok çok anladığım birşey de değilbu iş Ekran Alıntısı.PNGdurum bu usta.SEVGİLER

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
neden kaynakladığını bilemedim ama, sizin bilgisayarınızdan kaynaklı bir durum bu. format sonrası meydana çıktı muhtemelen.

TimuR964

Super Moderatör
@BulursamKader25 KIYMETLİ USTAM cromda guvenli değil yazısı olsada kullanımda sıkıntım yok şukur nasılsın keyfin sihatin iyidir işallah emeklilik guzelmiş ustam nimet verene hamdolsun tum sağlık ilaç tedavi bedava ustunede maaş harika oluyor ALLAH muradının hayırlı olanını nasip etsin duanıza talibim işallah. SEVGİLER