Yanık Ağaç Çeşme Üçleme Yapan Ağaçlar

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
novanda ustam yanık ağaç hakkında bilgin varmı ben bilgimi paylaşayım noksanlık varsa tamamlamanı rica ediyorum ustamdan öğrendiğim kadar define amaçlı yapılmıştır yanık ağaçlan üçleme yapmış ağaçların arasından olmassa olmazı dere veya yolgeçmesi buradan dere geçiyor üç adet kaynak veya çeşme olması yanık ağaçlan üçleme yapmış ağaçların farklı olması burada çam ve meşe ağaçları yanık ağaca çivi yerine çatallı kazık çakılmış bu çatallı kazık iki yerde define habercisi olarak biliyorum aynı zamanda haçın uzun ayağını teşkil ediyor saygılar

dede kolayı var. yapılması gereken haritada bana noktalarını gösterecen. beraber bulacaz. ölçümlerini ben g earth ile de yaparım sorun yok. novanda usta dan yardım almanı öneririm. net anlatırsan net yorum gelme şansın var. bir gün beraber sen evinde bn evimde pc de biraz zaman geçirecez bukadar.

Son düzenleme:

NOVANDA

Kullanıcı
novanda ustam yanık ağaç hakkında bilgin varmı ben bilgimi paylaşayım noksanlık varsa tamamlamanı rica ediyorum ustamdan öğrendiğim kadar define amaçlı yapılmıştır yanık ağaçlan üçleme yapmış ağaçların arasından olmassa olmazı dere veya yolgeçmesi buradan dere geçiyor üç adet kaynak veya çeşme olması yanık ağaçlan üçleme yapmış ağaçların farklı olması burada çam ve meşe ağaçları yanık ağaca çivi yerine çatallı kazık çakılmış bu çatallı kazık iki yerde define habercisi olarak biliyorum aynı zamanda haçın uzun ayağını teşkil ediyor saygılar

Sana bu bilgileri veren ustanın ellerinden sonsuz kere öperim her kelimesi doğru her söylediği hkikattır ama inan kimseyi boşa yormamak için ölçü ve yönsüz çalışamam

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

değerli kardeşim, anlattığın şeyleri memlekette öğretecek kişi sayısı zaten nadir, bu sebeple kimden öğrendiğini yazmanda sakınca yok, mesela üçleme olayını ben ilk kez OMEGA ustadan öğrendim, bu sebeple bildiğimizi gördüğümüzü paylaşalım, emeklerini zayi etmeyelim.
konuya dönecek olursak, ben çok beğendim, yardımcı olacak arkadaşlar var, ölçü isteniyorsa ölçü ver yön istenıyorsa yön verki, sonuca gitmen kolay olsun.
hepinizin bildiği üzere sabır bu işin başlıca kuralııdır.
ben gidip gelemem, ne biliyorsan bi seferde söyle olayı seni ister istemez yine götürüp getirecektir :)
sorulan sorulara eksiksiz cvp yazmayı ihmal etme, sevgiler.

cantar

Vip Üye
komple orası mezarlık alanı çökme yapmış yerleri irdele...çiçeklerde çoğu mezar taşı üzerinde çizimi yapılan kabartması oyması yapılan çiçeklerden biri....