Yeni Golt Alan Tarama Test Video | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yeni Golt Alan Tarama Test Video

ASİAVCI

Kullanıcı
cihazı bugun doğal arazide denedik altın gumuş ve paslı semirler saklayarak bunu arayan kişi görmeden saklayıp sonra bulmasını istedik arazi karla kaplı olmasına rağmen sonuçlar guzel yeri kazmadan malzemeyi saplama usuluyle sakladık ve her arkadaşın denemesinde yeni saklanan madenin 1mt etrafına cıhaz kilitlendi buda yeni malzemenin manyetiklenmesinin yeni olduğundan gömerek denemede ise 2mt etrafında cenber ciziyor eski malzemede bu manyetiklenme olayı durduğu için tam nokta vurula biliyor. cihazı kurduğunuzda başından ayrılmadan var diyorsa inanın bu arazi boş deyil demektir beni bu denemeler tadmin etmiştir arkadaşlar durum bu şekilde bilginize sorunuz varsa buyurun artık hayırlı olsun diyelim hepimize

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Çok güzel bir müjde oldu ustam Allah cc. razı olsun nasipse bahara güzel günler bizi bekliyor inşAllah hadi hayırlısı...

ASİAVCI

Kullanıcı
Çok güzel bir müjde oldu ustam Allah cc. razı olsun nasipse bahara güzel günler bizi bekliyor inşAllah hadi hayırlısı...
işallah usdat ben bunu beni tanıyan eş dost edinsin isterim yuz yuze baktığım yediğim iştiğim kişiler ki bende mahcup olmamış olayım yuzumu kızartacak bir şeyin arkasında durmam kesinlikle

grasviti

Kullanıcı
Emegine saglik ustam cok guzel olmus

grasviti