Yeni Golt Alan Tarama | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yeni Golt Alan Tarama

xenon

Kullanıcı
abi buyur gel bulgaristana deneyelim bir kesin biuldim culmekler var orda bir test edelim 10 mt den salacam cok uzaktan deyil sade abi elektriklen mi calisiyor ve yere sis sokuluyor mu .
bulgaristanda bu makineyi duydum var sade sari ve gumusu guruyor deye anadilan bir cihaz
buyle bir makineden mi basediliyor abi eyer ayni benim basetim makineyse gurduyum var ne isler yapiyor 2-3 kibrit kutusu buyuklunde sade 2 ayar var gumus ve altin

ersan buralara bir gelsen çubukla beraber kafayı yersin!!!...

ASİAVCI

Kullanıcı
bu cihaz sadece golt içindir boşluk veya başka bişey için deyil mesela yuzde 5 hata dedik oda şöyle bizim bu çihaza okutamadığımız bir mineralden dolayıdır buda sorun deyil buyle bir yanılma olmazda oldu diyelim o mineralle bulduğunuz taşı gönderiyorsunuz birdaha o taşı bulma gibi bir şansınız yok cihaz okudummu bitmiştir olay

sempatik_06

Kullanıcı
Abi çok heyecanlandım... ve merakım bir hayli arttı size olan güvenim çok yuksek. Merakım da bu yüzden başka birinden okusam bu yorumu güler geçerdim ama konu siz olunca herşey ciddileşiyor. Sizin birgün bu şekilde bir olaya el atacağınızı biliyordum. İyiki sizleri ve bu siteyi tanımışım... inşallah bu makina biz tecrübesiz lere tecrübe olur... iyi forumlar