yeni tema ve yazılım | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

yeni tema ve yazılım

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
karma karışık olmuş inanın tek kelime bile yazasım gelmiyor hiçde gerek yoktu eski yazılım daha iyiydi

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
öyle deme çalkaya ustam yenilik gerekli takip etmek gerekir 1 yıldan fazla oldu yeni nesil temalar kullanılmaya başlayalı bu tema diğerinden daha fonksiyonel kullandıkça daha çok seveceksin özellikle site açılma ve diğer hız yapısında bu tema diğer geçmiş site temasından daha hızlıdır vbulletine hakim değilim ama eski temalar zamanla kalkacak bu tip kolon sistemli temalar kullanmaya başlanacaktır yakında zaten bir çok fonksiyonu daha ayarlanmamış temanın işin uzun Bozkurt usta Allah yardımcın olsun forum işi illet iştir:)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
öyle deme çalkaya ustam yenilik gerekli takip etmek gerekir 1 yıldan fazla oldu yeni nesil temalar kullanılmaya başlayalı bu tema diğerinden daha fonksiyonel kullandıkça daha çok seveceksin özellikle site açılma ve diğer hız yapısında bu tema diğer geçmiş site temasından daha hızlıdır vbulletine hakim değilim ama eski temalar zamanla kalkacak bu tip kolon sistemli temalar kullanmaya başlanacaktır yakında zaten bir çok fonksiyonu daha ayarlanmamış temanın işin uzun Bozkurt usta Allah yardımcın olsun forum işi illet iştir:)
zebun kardeş aynen forum işi illettir,ama senin gibi anlayışlı arkadaşların olması bir destek veren olması şevkini artırıyor.
insan yaptığı işin karşılıgını tesekkurle alınca mutlu oluyor.
en azından saol demek bile faydalı.
mesela bir konu açtın havadan bir konu,giripde paylaşım yaptığın için tesekkurler demekmi seni mutlu eder,gereksiz bir konuydu ne gerek varmı ?
gibi vs..

tekrar saolun.

bu arada emeği geçen @apocalypse dostuma tesekkur ederim.

Kervan07

Admin
forumun gözü gönlü açılmış maşallah:) daha modern bi hal almış burası,müthiş...böyle yenilikler her daim lazım bozkurt ustam..her alanda yenilikci olmalıyızki kendimizi ve milletimizi çok daha aydınlık geleceklere taşıyalım...
bu yeni temamızı beğenmeyen ustalarıma da saygım var..zevkler ve renkler tartışılmaz:)
emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum ve sizleri bu yenilikten ötürü takdir ediyorum.
sağol var ol bozkurt ustam

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
eline sağlık Bozkurt, kısa süre içerisinde hemencecik toparlamaya başladın eksikleri açıkları. bu çok güzel seni de bizi de uzun süreli yormayacak snaırım. ilk bakış bana da garip gelmişti şimdi baya alışmaya başladım sanırım 2-3 gün içinde eskisinin değişip bu geldiğini bile unutacağız. başarılar kolay gelsin...

cantar

Vip Üye
elinize kolunuza bileğinize vücudunuza yüreğinize sağlık çok güzel olmuş değişiklikler yeni fikirlere yeni oluşumlara yeniliklere her zaman açık olmalıyız.....
bağnazlıktan radikalcilikten uzak modernliğe güncel yaşama alışmak yeniiliklerden haberdar olmak yenilikleri kullanmak her zaman iyidir.........

yazı yazılan konu açılan yerin rengi buz beyazı yerine kirli beyaz veya daha farklı bir renk olursa daha iyi olur diye düşünüyorum bu renk gözü yoruyor......

Son düzenleme: