yeni tema ve yazılım | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

yeni tema ve yazılım

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
dostum arka plandaki manzarayı kaldır görüntüyü vede gözleri bozuyor

demli

Kullanıcı
Arkadaşlar mobil kullananlar google playdan tapatalk uygulaması indirsin.kolaylik olur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
tapatalk cepten girenler için harika bir uygulama.
bozkurt ustam eline sağlık

SEVALİ

Kullanıcı
Eski forum düzenlemesinde koltuğuma yaslanıp istediğim konuyu çok rahatlık ile açıyor kimler çevrim içi görebiliyordum maalesef iki gündür aynı keyfi yaşayamıyorum illlaki alışacağız ama ben esk düzenenin değişik formatı var ise şahsım onu istiyorum eğilip yazmak konuları takip etmek istemiyorum rahatlık güzel bir duygu BOZKURT kardeşim..

**seyyah**

Kullanıcı
arkadaşlar yeni format hayırlı olsun ama bu arka pılan işi bozmuş gibi biras sade olsunkı gözleri almasın.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Anaitis dostum kimler cevrim ici yine görülebiliyor. Forum kullanimi hakkinda resimli olarak bir kac konu acicam. Eski formati bende seviyordum.lakin koşullar bubsekilde.
Arka plan icin oneriler bekliyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cesycex

Kullanıcı
Hayırlı olsun ellerinize sağlık.tema olarak cok güzel olmus lakin kullanım yönünden eskisinden biraz daha zor gibi. bir de açıkcası eksik birsey var gibi hissettim kusura bakma ustam yapıcı eleştiri olarak gör fakat cekiciliğini kaybetmiş gibi konulara bakasım gelmedi. yinede emeğinize sağlık.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
değerli dostlar bir anda hepimize şok etkisi yapan bu forum düzeni alışamadığımız için sanki bir şeyler eksikmiş noksanmış hissini veriyor o alıştığımız renkler hatlar çizgiler aşina olduğumuz o sıcak ortamdan uzaklaşmış gibi sanki forumda yalnızmışım benden başka hiç kimse forumda yokmuş hissine kapılıyorsunuz çok haklısınız bunların yaşanması çok doğal alışkanlıklarımızın verdiği geçici bir tepki tıpkı sigara değiştirmek gibi alıştığımız keyif i arzulamak gibi bu geçici şoku kısa zamanda atlatacağız inşAllah herkes fikir ve düşüncelerini çekinmeden adabınca ifade ederlerse sitemizin selameti bakımından isabetli olacaktır yönetimdeki arkadaşlar talep ve isteklerimiz doğrultusunda yapılabilirliği bulunan herşeyi en doğru biçimde yapmaya hazırlar örneğin forum sayfasını açtığımızda alta kimler forumda kim sayfayı okuyor görebiliyorduk ve bu bize bir masa başında bulunan arkadaşlar gibi sıcaklık hissi veriyordu bilemiyorum alta ''Arkadaşların arasında bunu ilk tavsiye eden sen ol.'' tavsiye butonu yerine kimler konuyu okuyorsa onlar görüntülenebilirmi bu halledilebilirse birde renkler önceki forumda kullanılan renklere yakın tonlar kullanılırsa bu geçiş dönemi daha rahat atlatılabilir diye düşünüyorum emek ve çabalarından öz verili gayretlerinden dolayı başta bozkurt kardeşime ve emeği geçen herkese takdir ve teşekkürlerimi sunuyorum daha iyiye daha güzele inşAllah...

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
bu temaya hiç alışamadım kusura bakmayın eskisine dönersek iyi olur bence.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
yokluğuma rastlamış ,konuları takip bile yorar gibi. neden gerek duyuldu.bir zorunlulukmu vardı bilmiyorum.
emeğe saygımız elbette sonsuz ama ,kendimi yabancı bir mekanda gibi hissediyorum.bozkurt ustanız kusura bakmasın,bende kürkümü geri isterim.