yer altindan cikan bir kaplumba ve sirtinda da mezari.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: yer altindan cikan bir kaplumba ve sirtinda da mezari.

(alkış)Tüm ustalarıma katılıyorum(alkış)
Diyecek bir şey yok;)

cantar

Vip Üye

yer altından yada yumurtasından çıkan kaplumbağa ersan artık seni sevmemeye başlıyacağım senin bu güzel görsellerin benim gözlerimi kamaştırıyor ayrıntıları göremiyorum ayrıcada bu yerleri açmama sabrına hayralığımı bilmeni isterim...

ersan

Admin

Ben yaklaşık yirmi yıldır bir şekilde bu işlerin içindeyim çok yerlere gitdim çok yerler gördüm arkadaşlarımdan ve ağabeylerimden birkısmı da hakkın rahmetine kavuştu unutduğum bildiklerimden çok ama bir şeyi tam öğrendim bu işler yanlız olmaz ya kendi canın kanın birileri olacak yada can dostların olacak bunlarda her kula nasip olmaz bu işlerle uğraşan bizler zaten aç gözlü kanaatsiz insanlarız çoğumuz yani ERSAN usta gibi kaçtane çıkar içimizden ...neyse en güvendiğin insan bile birşey çıkınca farklılaşıp kahpeleşiyor neden böyle oluyor ben de anlamıyorum şahsen, velhasıl kelam bu işlerde başarılı olacağım dersen doğru yerlerde doğru zamanda doğru kişilerle bir arada olursan nasıl ERSAN usta buluyor sende hem bulur hem heybeye koyar götürürsün ve bu işten bıkarsın koyacak yer bulamazsın sizler de köşe olursunuz etrafınızda fakir kalmaz vesselam.Bir arkadaş yıllar önce söylemişti bir adam öyle altın buluyormuş ki ayakkabısına varana kadar altın yaptırmış böyle durumlarda oluyor yani çoban misali.......ben çok çabaladım bu üç doğruyu bir araya getiremedim.. demek ki yanlış olan benmişim sahneden çekildim bundan böyle ben de usta gibi takılacağım kafama göre.Hepinize hayırlı günler.

,,,ustam sende aynen benim fikrimdeysin neden dersen zamaninda bende bende ekiplen calisirdim tam sesnin dedin gibi bie mezardan az bir pali bir sey cirdimi arkadfaslarin fikri hemencik orda ta deyisirdi
arkadaslar birsi birbirlerine guvenmezdiler en bubuk kuskunluk yine o buldu seya deyelin neyse kinde duracak deye .
onustan da 4 ucunu bir yere getitikte bir para yuzu gurmezdik ustam
hem anasirdik bu bulduuz burda kalcak deye bakmisin 3 gun sonra puyun kuv urenirdi nerede ne oldunu.
onustan buyle ekiplerden bikinim var basladim kendim calismaya .
buldim seyleri evde hanima bilem suylemezdim bir yerdfe laf kacirakak deye sonra olum buydu onu basladim yanimda olumu gezdirmeye
sindilik benim ratim cok iyi bu yandan yer .

TILSIMX1

Kullanıcı

kismetini bilmem ama senin bu cubuklarda mi kismet var.