yeralti goruntuleme | Sayfa 16 | Define işaretleri ve anlamları

volkannehir

Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba, bu kameranın ayarlarını yapmayı bilen var mı kamera bende var ancak ayarlarını yapamadım

Ameca

Kullanıcı
Yasaklı
Amedli ustam. Sony kamera gercekten yerin altini goruyorsa. Noktamalada sorun var nerde oldugu.belli degil sanirim.
Buna sebeb olan kirilma . Yani sinyaller toprak altina girerken topragin kayalarin sertligine gore kirilarak zayif buldugu.yerden dala dala bir yere gidiyor. Ama ekranda ki.yonle uyusmuyor.
Birde lens acisi genis bir alani goruyor . Kucukten balsyarak buyuye.buyeye iniyor indikce alanda buyuyor. Tahmin benimkisi ))).

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Selamlar sitede yeniyim, hatta bu ilk yorumum :) Dünya kadar yazı yazılmış ortaya iddialar atılmış hiçbiri laftan öteye geçememiş.... Yapmış elinde varmış işin piri imiş.... Hep mış miş muş..... Somut ne var elde diye baktığımda lâfi güzaf.... :) herkese hayırlı sahurlar....

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu konu için üye oldum
Hayırlı olsun, hoş geldiniz. Fotoğraf makinası kısmını merak ediyorsanız yazılanları okuyun, fotoğraf makinası nasıl çalışır onu da inceleyin. Sonra zaten ne olduğunu anlayacaksınız. Sormak istediğiniz bir şey varsa memnuniyetle cevaplarız.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bu konu için üye oldum
Hayırlı olsun ve aramıza hoşgeldiniz. Bu sitede hiçbir zaman merak ettiğinizi sormaktan kendinizi alıkoymayın ve çekinmeyin. En büyük cahil, cahilliğini bilmeyen cahildir. Elimizden geldiğince sorularınıza cevap veririz biizniALLAH. 🤲 Umarım kurallarımızı okuduktan sonra keyifli zaman geçirirsiniz. Selametle 🤚

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nida

Kullanıcı
Son düzenleme:

Nida

Kullanıcı
Elimde Nokia N8 telefonun icine atilan program ile calisan kirmizi flasli patlayan para goruntusu veren bu telefonu bahcede denedim evet veriyor ama farkli alanlardada veriyo bazen ve birturlu kafama yatmadi ve dagada cikmadim 1.5 yildir oyle evde duruyor . Hatta iki tane vardi nokiadan birisinin kamerasini acmaya calistim cok ufak oldugu icin elimde kaldi filtrelerini sokecemtim belki gelistiririm diye . Gunduz isik aldigi icin kirmizi flas patlamiyor bende onune bir siyah ince kurdanda ufak filtre koydum kameranin onune ne yaptimsa halinin.ustune koydugum parayi goremedim uzun ugrasla tek bir cekimde tek sefere mahsus o.para resmini.verdi ve tam hizada yukarda verdi. Evet bir dogrulugu.var ama verim.vermiyor gelistirilmesi lazim . Yada kullanmasi ogrenmek lazim daga cikipta hic kullanmadim nedeni bahcedeki denemelerimden.