yeralti goruntuleme | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Usta küfür yok
İneleme türünden bişeyde olabilir
Sitemde mi yapmıyacaz
Ukala insana

Tabiki sitem edicez. Cevabını verecez. Verdikde. Küfürun kendisi direk yok. Noktalama işaretlerini doldurunca küfür meydana çıkıyor 😂 neyse düzenleme yapıldı. @aliveli44 teşekkürler.

Konunun özüne dönebiliriz. 😊

@A21MEDLi usta, yer altı görüntüleme ile ilgili bana 1 bilgi verdi. Daha doğrusu yer teyidi yaptık. Şöyle ki, onun bilmediği benim bildiğim bir yerin bilgisini verdim, verdiğim konuma inceleme yaptı. Tünel in tam haritasını çizip bana geri yolladı. Buna inanmayanlar var, bende inanmıyordum. Hala daha nasıl yapılır bilmiyorum. Fakat tünelin kıvrımlarinı birebir nasıl çizebilir. Bu konu ile direk bağlı değil ama, medli usta bisey anlatıyorsa önce bi kulak vermek gerekir. Beğenirsin begenmezsin, inanırsın inanmazsın, ama bir kulak kabartırsın.

@A21MEDLi ustanin başka bir konusu daha var, müsait bir zamanda düzenleyip genele açacaz inşallah.

gıral

Vip Üye
Tabiki sitem edicez. Cevabını verecez. Verdikde. Küfürun kendisi direk yok. Noktalama işaretlerini doldurunca küfür meydana çıkıyor 😂 neyse düzenleme yapıldı. @aliveli44 teşekkürler.

Konunun özüne dönebiliriz. 😊

@A21MEDLi usta, yer altı görüntüleme ile ilgili bana 1 bilgi verdi. Daha doğrusu yer teyidi yaptık. Şöyle ki, onun bilmediği benim bildiğim bir yerin bilgisini verdim, verdiğim konuma inceleme yaptı. Tünel in tam haritasını çizip bana geri yolladı. Buna inanmayanlar var, bende inanmıyordum. Hala daha nasıl yapılır bilmiyorum. Fakat tünelin kıvrımlarinı birebir nasıl çizebilir. Bu konu ile direk bağlı değil ama, medli usta bisey anlatıyorsa önce bi kulak vermek gerekir. Beğenirsin begenmezsin, inanırsın inanmazsın, ama bir kulak kabartırsın.

@A21MEDLi ustanin başka bir konusu daha var, müsait bir zamanda düzenleyip genele açacaz inşallah.
A21MEDLİ ustamızın lafının üstüne laf söylenmez kendisini tanıyoruz seviyoruz güveniyoruz
Bilmeyen arkadaşlar olabilir önyargılı davrana bilir buşahsımı ve diğer ustalarımızı üzer

Turko ustamıza hak, verirken adam kişileri hedef almadı genelanlamda biyazı yazmış bunu doğrubuldum hakverdim

Benim anlama ve kendimi ifade etmede sıkıntım var umarım işçözülmüştür sürçülisan etmişsem affola

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
Her nekadar haklılık payın olsada ki haklısın fakat küfür içerikli yaklaşımlar ne size yakışır ne bize. Hem mübarek gün hemde gerek yok. Bende tepkimi gösterdim. Kimseye fikrini değiştir diyemeyiz. Diyeceğini dedi , o dedi diye ne cahil olduk ne de sistemi değiştirdik. Olacak bunlar hep çıkacak. Biz çizgimizi koruyalım lütfen.

(Yorum içinde musadenle düzenleme yapacam)
Abim beğen tuşuna basmamış ise benim mesajıma ,bende sıkıntı var demektir. Abimin onay vermediği hiç bir mesajın savunmasını yapmam komple de silinebilir. Evet küfürsüzlük çok zor 5-6 ayda bir bende patlama olur. ozAman ben çok küfür ediyor gibi susayım onlarda çok küfür duymuşlar gibi utansınlar. Çünkü gerçekten midem bulanmaya başladı ben bildim yaptım sizden bir cacık olmaz tavırlarına girenlerden.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Abim beğen tuşuna basmamış ise benim mesajıma ,bende sıkıntı var demektir. Abimin onay vermediği hiç bir mesajın savunmasını yapmam komple de silinebilir. Evet küfürsüzlük çok zor 5-6 ayda bir bende patlama olur. ozAman ben çok küfür ediyor gibi susayım onlarda çok küfür duymuşlar gibi utansınlar. Çünkü gerçekten midem bulanmaya başladı ben bildim yaptım sizden bir cacık olmaz tavırlarına girenlerden.

İnan bende bizde sıkıldık.

A21MEDLi

Admin
Ustam bu sahtekarlık olmasa bile bir yerden duyup denemiş olan birisi denk gelmiştir A21Medli ustama ya da zraf atma diye bie deyim vardır :) belki öyledir. Anlatmak istediğim böyle bir şeyin olma ihtimali yok. Bu gün deneyeni gelir yarın başkası satmak ister :) Hatta bir videoda izlemiştim bu olayla ilgili, bulabilirsem onun üzerine konuşuruz. Kesinlikle mümkün değil.
O makinayla giden benim,video nun cekildiği ortamdaydım,atılan zarfı yiyecek yaşı çooktann geçtim. :)

Kader25

Admin
Allah cc razi olsun kardasim.
Alimlerimiz guzel bir ornek vermisler:
2 tas birbirine vurursa biri yada herikisi kirilir. Amma bir tas suyla carpissa ne tasa birsey olur ne de suya.
Bu nedenle biz su olmaya gayret edelim insallah. Zorda olsa hedefimiz bu olsun.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
O makinayla giden benim,video nun cekildiği ortamdaydım,atılan zarfı yiyecek yaşı çooktann geçtim. :)
Medli ustam sizin niyetinizde ya da yaptıklarınızda ard niyet düşüncesiyle söylemedim zaten. Adamlar bu tür birşeyi duyurup piyasa yapmaya çalışabilirler anlamında söyledim :) Dediğim gibi şu videoyu bir görebilsek belki aklımıza bir şey gelir nasıl olduğu konusunda. Ben sizin gördüğünüzden şüphe ediyor değilim ama makina bunu yapıyorsa fiziksel bir açıklaması vardır diye düşündüm. Paloroid makinalarla bu tür şeyler denendiğini okumuştum bir yerlerde. Hatta bununla ilgili konuda yazan biri görüntüyü makinadan bilgisayara attım demişti. oysa analog makinalarda bu mümkün değil. Yani bu işe kafamda bir açıklama bulmaya çalışıyorum. İnşallah Aliveli ustamın bana yollama imkanı olur videoyu :)