yeralti goruntuleme | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

A21MEDLi

Admin
Piyasaya sürülebilir,bildiğim 1 kişi bu sistemim piridir,bi tarihi evde cekim yaptık,o sahsa gösterip yorumlasın diye,burda bisey yok fakat cektigin yerden 8 m uzakta kazma var dedi.. Valla inanmadık eve gidip arkadaşa sorduk kazmayı burda bıraktim dedi.. Arazide cobanın sakladığı suyunu azığın yerini gösterdi..11 m.derin çukurda birakılan takım edevatı tek tek saydı.
30 m uzaktaki topragın altındaki boş kapsülü buldurdu,vs.ler...Ondan baska bu sistemi bilen yok..adam sistemi kuruyor,cekim vs.öğretiyor fakat Noktalamanın nasil oldugunu ögretmiyor..
Biz çok ugrastik denemeler yaptık beceremedik.bu iş okadar kolay degil,anladık..
Pes ettik..eger çözebilseydik.Mekanı Allahın izniyle Ğani ederdik..çözemedigimiz bi sistemi kimseye tavsiye etmem..

A21MEDLi

Admin
Vallahi o videoda hile yok,ekrani yere tutarken bakıyoruz küp denk geldi yaklastırdık,2 yanyana küp küpe bakıp yorum yaparken beriden bi karaltı belirti.bu ne olabilir felan konusurken,küpe dogru yöneldi küpe yaklaşır yaklasmaz küt dergibi gözümüzün önündeki küp ve o karaltı biranda kayboldu,bizde hayret ve saşkınlık icinde kaldık..
Demmeki cinler Malı kaçırıyormuş,inanın buna...

A21MEDLi

Admin
Bu işin bilimsel açıklaması olamaz,Amma oluyor işte..
Ben fotograf makinasını satmam etmem,aracı olmam.
Bu tür fotohraf makinası yapılıyor,onlarda program vs.yükleniyor olabilir,hile hurda olabilir bilemem..
Her fotograf makinası bu anlattığımın çakması olabilir,
Facee bi grup kendi yaptığı fotograf makinası satışını yapıyor.itibar etmeyin

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Dostlar böyle bir makinanın verdiği görüntüler üzerinde iki senedir bes altı yerde görüntüler alındı lakin gördüklerimizin hiç biri çıkmadı ya proğramda hata vardı ya kullanılan arkadaşımızda netice hayal kırıklığı...😥

Kader25

Admin
Vallahi o videoda hile yok,ekrani yere tutarken bakıyoruz küp denk geldi yaklastırdık,2 yanyana küp küpe bakıp yorum yaparken beriden bi karaltı belirti.bu ne olabilir felan konusurken,küpe dogru yöneldi küpe yaklaşır yaklasmaz küt dergibi gözümüzün önündeki küp ve o karaltı biranda kayboldu,bizde hayret ve saşkınlık icinde kaldık..
Demmeki cinler Malı kaçırıyormuş,inanın
Ustam,
Evet gordukleriniz dogru, amma bu gordukleriniz bir sinema filmi, bir goruntu. Zira bu mahlukat, bir istisnasi haric, mali biryerden bir yere nakledemezler.
Eger bunu yapabilselerdi, bunlarin kafirleri hepimizi tuş eder, bizleride dunyada perisan eder, ahiretimizide yikarlardi.

Mali kacirmalarinin gercek olmasi ancak IŞINLAMA yapilmasiyla mumkun olurdu. Belkısin tahtinin saliselerle getirilmesi gibi. Bunun zamani henuz gelmedi, amma o zaman gelecek. Ne zaman derseniz? Bunun cevabi da su hadisi şerifde:
Kiyamet ne zaman kopacak? Sorulari Efendimize sav cok soruldu. Herbir seferinde de bir ipucu, emare soyledi Efendimiz sav. Yine boyle bir soruda şu cevabi verdi:
" Kişi ayakkabisinin bağcığıyla konuşacaği zaman"
İşte bu zaman geldiğinde yerin altindaki herşey bir komutla yeryuzune cikacak. Deccal geldiği zaman bu teknolojiyide kullanip cogu kimseyi ifsad edip kendi safina çekecek maalesef.
O gunun dehsetinden Allahu Tealaya siginiriz.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@Reis ustam resmin orjinalini buraya yükleme veya bana yollama olanağınız varmıdır acaba . Orjinal görüntüyü bana yollayabilirseniz resimle ilgili önemli bir sonuç çıkartılabilir. Düşündüğüm gibiyse buradaki arkadaşları bu konuda aydınlatma imkanı doğar ama dediğim gibi orjinal fotoğrafı görmek lazım.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@A21MEDLi ustam sizin çekimle ilgili kafamda bir şeyler var ama maalesef video olmadığı için doğrulama olanağım yok. Size satış vs gibi olmayacak şekilde bir şeyle zan altında bırakan olsa ilk karşı koyanlardan biri ben olurum. Sanırım birbirimizi anladık artık ;)

A21MEDLi

Admin
Ustam,
Evet gordukleriniz dogru, amma bu gordukleriniz bir sinema filmi, bir goruntu. Zira bu mahlukat, bir istisnasi haric, mali biryerden bir yere nakledemezler.
Eger bunu yapabilselerdi, bunlarin kafirleri hepimizi tuş eder, bizleride dunyada perisan eder, ahiretimizide yikarlardi.

Mali kacirmalarinin gercek olmasi ancak IŞINLAMA yapilmasiyla mumkun olurdu. Belkısin tahtinin saliselerle getirilmesi gibi. Bunun zamani henuz gelmedi, amma o zaman gelecek. Ne zaman derseniz? Bunun cevabi da su hadisi şerifde:
Kiyamet ne zaman kopacak? Sorulari Efendimize sav cok soruldu. Herbir seferinde de bir ipucu, emare soyledi Efendimiz sav. Yine boyle bir soruda şu cevabi verdi:
" Kişi ayakkabisinin bağcığıyla konuşacaği zaman"
İşte bu zaman geldiğinde yerin altindaki herşey bir komutla yeryuzune cikacak. Deccal geldiği zaman bu teknolojiyide kullanip cogu kimseyi ifsad edip kendi safina çekecek maalesef.
O gunun dehsetinden Allahu Tealaya siginiriz.
Bende sizin gibi düşünüyorum.
Belkide küpün üstüne perdeleme de olabilir..
Msn den 2-3 arkadaşıma yollamıştım yazışma Kayıtlarım duruyor Ordan çekerim dedim,video açılmıyor habire yuvarlak dönüyorr..Ama açilmıyor.
.Bu şekliyle Rüştü ustaya yollim bi baksın.