yılan işaret 2

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: yılan işaret 2

ikizceli ben daha tam usta olamadım ki sen bana tam usta sorusu sordun, 30 sene yetmedi usta olmaya çünkü tatbikat yapacak yılan göremedim doğrusu, gördüğüm bir iki adet yılan sadece, ama bu şekilde yürüyen bir yılan batıdaki dereden gelir rampa yukarı çıkar, derede köprüyü geçmiştir ki bu köprü dal köprüde olabilir, derede iki dere çatında yeraltı kale işaretleri olmalıdır, çıkma suyun biri dereye yakın olmalıdır, patikadan yukarı çıkarken harman yerinin yanından geçer, patika virajlarında mezarlarına uğrar, bulunduğu yerde ise nirengi noktası oluşturur, yanında üçgen veya murç deliği ile kapalı mezarları şifreler, kuzeyine kilise doğusuna türbe yeri düşer, mağarası derenin karşı tarafında kalır, bulunduğu yerin ilerisinde patikası çat yapar bu çat önemlidir, kuzeye bir yol kiliseye doğuya bir yol türbe yerine devam eder, kiliseye varmadan bir çıkma su daha vardır, benim bildiğim yılanın bulunduğu yerde fiziki şartlara göre kodları oturturlar, her kodun kendi içinde hesabı ve çözümü vardır, vs vs vs bilmem yardımcı olabildimmi, yarım usta bu kadarını yorumlar, saygılar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem kardeşim,yarım usta sözüne estağfirullah. her birimizin bu konuda belli alanlarda gerek yüzeysel gerek derinlemesine tecrübeleri vardır. ben ilk yorumundaki sözlerine istinaden sormuştum.
elbette yılanlarda çözüm yapılışlarındaki detaylarda gizlidir.diğer işaretlerden farkı ,anlamları ayrıda olsa sistem üzere yapılır. kotlarıda kendinde ve yanındaki bulgulardadır.
burda biri açıkta ikisi kapalı üç kalesi olacak.kapalı olanlar dağ tabir ettiğimiz,etrafından biraz yüksek bir noktalarda ana kaledende küçüktür. gören dağ veya tepe der,ihtimal bile vermez.
yine burda üç yönde kilise olacak. doğu ,batı bunlar küçük.baş kilise kıble ile güney arasında yılandan biraz yüksek bir alandadır. bu günümüzede belki burası kalmıştır veya bilinir. ayrıca hemen kuzeyinde 5-8 çapında mescit kilise ve 5 adım çaprazında kapalı kuyu.muhtemelen siz burayı tarif ettiniz.
batı tarafındaki bir dere çatına yakında ahşap köprü doğrudur. buraya yılandan ve yakın yerlerden yol elbette iner.
güney doğu istikametinde yılandan görülmeyen ,biraz uzak mesafede ana akarsu üzerindede büyük köprüsü vardır.ona yakın iki çatın yanında değirmen .çatın arası düzlük bir arazidir ,tepeye doğru yürünürse zenginler mezarlığına çıkılır.
pınarlar bir kaç yerde vardır.birisi k. doğuda,küçük bir setin altında,suyu zayıftır. yanında küçük bir patika papazın evinin yanından hemen üzerindeki ana yola çıkar. evde iki katlıdır.evin olduğu alan tatlı bir meyildedir.
biri kilisenin kuzeyinde yapılıdır. suyu yazın soğuk kışın sıcaktır ve bölgede namlıdır.
bir diğeri g. batıdaki yunak pınar diye tabir ettiğimizdir. bunların haricindede yine vardır ama bunlar önemli olanlarıdır vesselam. ince detaylarına girmeden bir kaç ayrıntı .
sorularımla üzdümse hakkını helal et.sağlıcakla ALLAH a emanet olunuz.

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

ikizceli usta yorumların ve nezaketin için teşekkürler, ben seninle 2008 de define ***** iken kabartmacı nick ismi ile görüşmüşümdür, ikizceli usta yanık değirmen hakkında ne biliyorsun mesela değirmenin sırtındaki şelalede kademe yapan yerde hangi işaretler olmalı hangileri ıslatmadan görülmez balık hangi gölde olacak gibi. saygılar sende ALLAH' a emanet ol.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

ikizceli usta yorumların ve nezaketin için teşekkürler, ben seninle 2008 de define ***** iken kabartmacı nick ismi ile görüşmüşümdür, ikizceli usta yanık değirmen hakkında ne biliyorsun mesela değirmenin sırtındaki şelalede kademe yapan yerde hangi işaretler olmalı hangileri ıslatmadan görülmez balık hangi gölde olacak gibi. saygılar sende ALLAH' a emanet ol.

merhaba,

ikizceli ustama göstermiş olduğu hoş görü ve kibirden uzak yorumu için,değirmenci ustaya göstermiş oldugu nezaket ve anlayış için teşekkür ederim.

bu görüntülere bir çok forum hasret kalmış.karşılıklı anlayışlar için saolun.
lütfen bu çerçevenin dışına çıkmayalım.

ayrıca değirmenci usta,

son yorumunuzu yeni bir konu açarak bilgi alış verişi yaparsanız tüm üyelerimize faydası olur.
bu şekide bu konunun akışı değişecektir.
anlayısınız için tesekkur ederım.

light_celal1

Kullanıcı

merhaba,

ikizceli ustama göstermiş olduğu hoş görü ve kibirden uzak yorumu için,değirmenci ustaya göstermiş oldugu nezaket ve anlayış için teşekkür ederim.

bu görüntülere bir çok forum hasret kalmış.karşılıklı anlayışlar için saolun.
lütfen bu çerçevenin dışına çıkmayalım.

ayrıca değirmenci usta,

son yorumunuzu yeni bir konu açarak bilgi alış verişi yaparsanız tüm üyelerimize faydası olur.
bu şekide bu konunun akışı değişecektir.
anlayısınız için tesekkur ederım.

bozkurt ustama aynen katılıyorum şunuda belirtmek isterim
biz ustamızın tezrübesinden birşeyler öğrendiğimiz gibi nezketinden ve alçak gönüllüğünden de birşeyler öğrenmeliyiz

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

bozkurt ustama aynen katılıyorum şunuda belirtmek isterim
biz ustamızın tezrübesinden birşeyler öğrendiğimiz gibi nezketinden ve alçak gönüllüğünden de birşeyler öğrenmeliyiz

asıl katınılması gereken birşey varsa senin bu güzel yorumundur celal dostum,eyw.