Yine Ankara | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Yine Ankara

Warning

Kullanıcı

Maşaallah Maşaallah Allah c.c. muhabbetinizi ve muhabbetimizi arttırsın çok güzel kareler elinize yüreğinize sağlık sevgili büyük ustalarımı ve sevgili dostlarımızı görmekten çok memnun oldum farklı bir sevinç içerisindeyim Allah c.c. razı olsun,
birlik beraberlik resimleri oldukça güzel @karanar ustam ilk foto'da parmak yönüne dikkat muhabbeti koyu anlatım'da bulunuyor @ikizceli ağabeyime :D :D :D merak etmedim değil :) @ikizceli ağabeyim sende kilo yok maşaallah beni gördüysen kiloluyum deme lütfen sen kiloluyum deyince benim krizlere girmem gerekir :) orta resimlerde bi yerde kapşonlu yeşil sweetli bi üstadım var acep tahmin ettiğim üstadımmıdır. Bu arada çaylar çok güzel duruyor Allah c.c. dostluğunuzu bozmasın, daim eylesin inşaallah selametle Allah c.c. emanet

Warning

Kullanıcı

Sevgili üstalarım yanınıza gelip sizleri ziyaret etmeyi can-ı gönülden isterim. Rabbim hayırlısıyla nasip eyler inşaallah güzel muhabbetinize nail oluruz bizleride gönlünüzde bulundurun inşaallah Ah o semaver varya Ahhh diyorum :) :) :) çok güzel muhabbetli fotolar Allah c.c. daim eylesin inşaallah Cümleten selamlarımı muhabbetimi sunuyorum @ankara ustam olacak işmi mübarek birde semaver yanında foto çekiliyorsun bu kardeşini düşünmezmisin :) :) :) @komana ağabeyim bizde Allah c.c. izniyle bir araya geliriz inşaallah bu güzel karelerde yer almak ümidiyle

Üst Alt