Yine Ankara | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Yine Ankara

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
çok güzel bir gündü. tüm ustalarıma teşekkür ederim...
sık sık tekrarlanması ümidyle diyelim... bundan sonra inşaallah, istanbulda da tekrarlarını düzenleriz.
Nerelerdesin ustam özlettin
Hayırdır istanbula mı taşındin

karanar

Kullanıcı
Nerelerdesin ustam özlettin
Hayırdır istanbula mı taşındin
ustam, bizim işler organizasyon işi. çok projeli bir işe giriştik. fazlaca seyahat ettik. bu arada da istanbul'a geldim falan derken tam bir Evliya Çelebi moduna girdik.:D:D:D hamdolsun yerleşik düzene geçtim. buralardayım yeniden inşaallah.

Warning

Kullanıcı
ustam, bizim işler organizasyon işi. çok projeli bir işe giriştik. fazlaca seyahat ettik. bu arada da istanbul'a geldim falan derken tam bir Evliya Çelebi moduna girdik.:D:D:D hamdolsun yerleşik düzene geçtim. buralardayım yeniden inşaallah.

Ağabeyim İstanbulamı taşındın yoksa yanlışmı anladım ???? Nerde o günler :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Ağabeyim İstanbulamı taşındın yoksa yanlışmı anladım ???? Nerde o günler :) :)

bize fazla geldi,taşıyamadık. sizler genç grublarsınız daha iyi kaynaşırsınız diye şapkasını da eline verdik biletini kesip uğurladık. yakasını bırakmayın. dersemde inanmayın.gidişi bir kardeşimin ayrılığından farksızdı. görüşme imkanınız olursa, sizlerde tanıyınca bana hak vereceksiniz. işte o zaman bırakmazsınız.
geliştirdiğini de tamamladıysa varya ... umarım sizlerede katkısı olur.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
bize fazla geldi,taşıyamadık. sizler genç grublarsınız daha iyi kaynaşırsınız diye şapkasını da eline verdik biletini kesip uğurladık. yakasını bırakmayın. dersemde inanmayın.gidişi bir kardeşimin ayrılığından farksızdı. görüşme imkanınız olursa, sizlerde tanıyınca bana hak vereceksiniz. işte o zaman bırakmazsınız.
konu döndü dolaştı şapkaya geldi şimdi şapkanın kerameti istanbula gidiyor:D:D:D:D

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
ankaraekibi elinden kacırdı şapkaya bence yemeğe cağırın karanar ustayı şapkayı kapıp kacın hesabıda ona ödetin sizleri bir ömür boyu unutmaz artık :D :D :D :D

Warning

Kullanıcı

Ağabeyim karanar Ağabeyimde sizlerin de başımın üstümde yeri var Allah cc biliyor gönlümde @karanar ustamıda ziyaret edip hal hatır sormak vardı inşaallah yakınızdır bi arayım bu kadar konudan sonra :)

Üst Alt