Yine Bir Pazar Gezisi Yine Görsel :) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Yine Bir Pazar Gezisi Yine Görsel :)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: Yine Bir Pazar Gezisi Yine Görsel :)

çok güzel görselleri bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz sayın wasp usta.

TATLARLI

Kullanıcı

Wasp hocam paylaşım için teşekkürler. Biz gelmeden görmüş kadar oluyoruz sayenizde. Elinize emeğinize sağlık hocam gönülden teşekkürler.

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Wasp Ustamıza.çiçek sana.Gezisinde Paylaşım Adına Bizleride Hatırladıgı İçin Ve Mükemmel Görsel Şölen İçin Çoook Teşekkürler.çiçek sana. Lütfen Gezilerinizi Sıkça Yapınızçiçek sana... Saygılarımızla...çiçek sana,,Karadenizliler,,çiçek sana.

HÜDAİ

Kullanıcı

Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık Wasp Usta

cantar

Kullanıcı

paylaşımlarınız için teşekkürler..

bu bakan yüz ile

bu bakan yüzün çevresinin

bu kaya buraya sıkıştırılmış mı
ilgimi çekti

yerleriniz super ..

wasp

Kullanıcı

Ustam iki tane bakan yüz var ikiside farklı yönlere bakıyor baktıkları yerler çok derin kanyon gibi yerler nereye baktıklarını fotolamak istedim ama çok zaman kaybı olacak diye bıraktım kaya sıkıştırılmış mı dediğiniz resimde net belli olmuyor ama yakıdan bakarsanız merdiveler var merdivenlerin resmini çekmeye çalıştım hava puslu olduğu için bu kadar çekebildim

wasp

Kullanıcı

paylaşımlarınız için teşekkürler..

bu bakan yüz ile

bu bakan yüzün çevresinin

bu kaya buraya sıkıştırılmış mı
ilgimi çekti

yerleriniz super ..

Ustam iki tane bakan yüz var ikiside farklı yönlere bakıyor baktıkları yerler çok derin kanyon gibi yerler nereye baktıklarını fotolamak istedim ama çok zaman kaybı olacak diye bıraktım kaya sıkıştırılmış mı dediğiniz resimde net belli olmuyor ama yakıdan bakarsanız merdiveler var merdivenlerin resmini çekmeye çalıştım hava puslu olduğu için bu kadar çekebildim

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

wasp usta batı karadeniz egeye de akdenize de rakip olur asiavcı abimin dediği gibi fakat güzellikler genellikle sık ormanların içinde kalmış...
ufuk usta bu hafta kukır ustada asi ustada kayıptılar benim cezam bitti :D wasp usta şahit artık cezayı çekecek olanlar kim siz karar verin

wasp

Kullanıcı

wasp usta batı karadeniz egeye de akdenize de rakip olur asiavcı abimin dediği gibi fakat güzellikler genellikle sık ormanların içinde kalmış...
ufuk usta bu hafta kukır ustada asi ustada kayıptılar benim cezam bitti :D wasp usta şahit artık cezayı çekecek olanlar kim siz karar verin

Ustam sen ne suç işledin de ustalar sana ceza kestiler bilmiyorum.Bu aralar havalardan dolayı pek fazla gezme şansımız olmuyor ben hep yakın arabayla gidilebilecek yerlere gidiyorum dünkü gezimde orman içinde o kadar çok yer vardı ki yerlerin ıslak ve çamurlu olması çok yere gitmemi engelledi belki bu sebebten dolayı ustalarda gelmemiş olabilirler

Üst Alt