Yine Bir Pazar Gezisi Yine Görsel :) | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Yine Bir Pazar Gezisi Yine Görsel :)

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı
Cevap: Yine Bir Pazar Gezisi Yine Görsel :)

Ustam sen ne suç işledin de ustalar sana ceza kestiler bilmiyorum.Bu aralar havalardan dolayı pek fazla gezme şansımız olmuyor ben hep yakın arabayla gidilebilecek yerlere gidiyorum dünkü gezimde orman içinde o kadar çok yer vardı ki yerlerin ıslak ve çamurlu olması çok yere gitmemi engelledi belki bu sebebten dolayı ustalarda gelmemiş olabilirler

usta 3 hafta önce pazar günü balık ziyafeti vardı ben gidemedim cezamın sebebi bu ama diğer konuda demiştim bu hafta gidelim çekeyim cezamı :D gelmediler benim cezayı bitirdim göz kırpgöz kırpkoptum(gerçi kukır ustanın elinden kurtulamam ama olsun) ;):D:D:D:D:D:D:D

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

wasp dostum toprağım ayağına sağlık gelmiş görmüş gibi oldum sayende,kara lı koyunlu bölgeyi gezmişsin,güzel,ama bukadar az gezmediğin aşikar,sabahın sisli vakitlerinde gidip 10 kare resimle dönmediğini tahmin edebiliyorum,bu bölgeden uzaklaşma yakalıycaksın yerleri :) birdaha gittiğimde bulamadıgım yer olursa senden bilicem,

yukardan aşağıya doğru 6 ncı resim,yanlış hatırlamıyorsam,kendi dönemimde o kayalık idam sehpası olarak kullanılıyormuş,oradan aşağı atıyorlarmış ölüm cezası alanları.

ilk resmin tam karşını görmedinmi ? gördünde gidemedinmi ? muhtar emmi yokmuydu köpeği ile birlikte.;)(alkış)

naftabar

Kullanıcı

güzel kareler için teşekkürler(alkış)

Gitti

Kullanıcı

Yav merak ediyorum burdaki herkes nasıl bi şehirde ikamet ediyor.
Adım başı muhtesem yerler bulup fotoluyosunuz.

Bize hiç denk gelmiyor böle şeler :)))

Nefsime tacizde bulunuyosunuz ustalar ayıptır valla :))

wasp

Kullanıcı

wasp dostum toprağım ayağına sağlık gelmiş görmüş gibi oldum sayende,kara lı koyunlu bölgeyi gezmişsin,güzel,ama bukadar az gezmediğin aşikar,sabahın sisli vakitlerinde gidip 10 kare resimle dönmediğini tahmin edebiliyorum,bu bölgeden uzaklaşma yakalıycaksın yerleri :) birdaha gittiğimde bulamadıgım yer olursa senden bilicem,

yukardan aşağıya doğru 6 ncı resim,yanlış hatırlamıyorsam,kendi dönemimde o kayalık idam sehpası olarak kullanılıyormuş,oradan aşağı atıyorlarmış ölüm cezası alanları.

ilk resmin tam karşını görmedinmi ? gördünde gidemedinmi ? muhtar emmi yokmuydu köpeği ile birlikte.;)(alkış)

Toprağım çok resim çektim sadece siteye yüklemedim dediğin yerleride gezdim bir daha ki sefere beraber gezeriz inşallah

wasp

Kullanıcı

usta 3 hafta önce pazar günü balık ziyafeti vardı ben gidemedim cezamın sebebi bu ama diğer konuda demiştim bu hafta gidelim çekeyim cezamı :D gelmediler benim cezayı bitirdim göz kırpgöz kırpkoptum(gerçi kukır ustanın elinden kurtulamam ama olsun) ;):D:D:D:D:D:D:D

Ustam balık ziyafeti kaçırılırmı ya sen cezayı hak etmişsin :D şaka bir tarafa böğle
bir niyetiniz varsa balık mevsimi geçmeden manzaraya karşı yakalım mangalı balıklar piştikten sonrada mangalın üzerine çaydalınlığı koyar manzaraya karşı çayımızı içeriz

UFUK

Kullanıcı

Ustam balık ziyafeti kaçırılırmı ya sen cezayı hak etmişsin :D şaka bir tarafa böğle
bir niyetiniz varsa balık mevsimi geçmeden manzaraya karşı yakalım mangalı balıklar piştikten sonrada mangalın üzerine çaydalınlığı koyar manzaraya karşı çayımızı içeriz

ustam asiavcı öyle bir balık yaptıki bir gurme olarak bu lezzete isim bulamadım damak çatlatan cinsinden işte ogün erzurumlu gelmedi onun payınıda ben miğdeye indirdimkoptumkoptumkoptumkoptum bu hafta buluşamadık cezam nekadar bitti derse desin asla bitmez bunun haftası bitmez ceza cezadırkoptumkoptumkoptumkoptum kararı asiavcı verecek idam sehbası tez kurula derse yapacak bir şey yokkoptumkoptumkoptumkoptum

UFUK

Kullanıcı

inşallah gelecegiz ancak ben bu aralar il il dolaşıyorum bakalım kısmet ne :p:p:pzamana

wasp

Kullanıcı

inşallah gelecegiz ancak ben bu aralar il il dolaşıyorum bakalım kısmet ne :p:p:pzamana
Ustam balık yapılacaksa balığın zamanı geçiyor bu ay da bitince balık yenmez
artık ha tavuk yaparız veya köfte yaparız derseniz onuda siz bilirsiniz ceza erzurumlu ustamın Ağanın eli tutulmaz :D:D:D

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

ustam orası nasıl karadeniz ben anlamadım gitti hiç dere nbalığıda mı yok maksat muhabbet olsun derede yakalar merdivenlerden çıkar mağaranın 4. katında yeriz gibi geliyor bana tabi balıklar benden olacaksa ağ almam lazım :p

Üst Alt