Zeminde Kare Oyma | Define işaretleri ve anlamları

Zeminde Kare Oyma

ECE07

Kullanıcı

(Not : Çevredeki Mıcır durumu sadece burada değil, bu bölgedeki tüm dağ ve tepelerde aynı miktarda vardır.)

ECE07

Kullanıcı
zeminde oda mezarın var yine boşluk tespiti ile kolayca bulunabilecek bir mezar
Zebun ustam, Birkaç gün önceki 2 mezar veya 2 sedirli bir mezar yorumunda bulunduğunuz yer ile aynı yerde. Aklımdan geçen bir nokta var ama sizlerin değerlendirmesi benim için daha önemli. Saygılar.

osi

Kullanıcı
ece07 ustam zebun ustama ek olarak 1 resmın sag alt agac olan tarafda açılmış mezarın var 1 yada 2 tane onlara bakarak sag ve sol taraflarınıa bakın devamı olabılır yerde mıcırlar var oldukları yerlerı kontrol edın bosluk tespıtıyle sondan 2 resmın sag tarafında 2 tane zemın altı kaya mezarı gırısıne benzer yer var ustam kontrol edersenız gorunen o gırise benzıyor son resmın oldugu yerın sag tarafında çarpı ve baska ısaret var yanılmıyorsam aynı yerın ısaretın oldugu yerın sag altı traslanmıs gıbı duruyor kont rol edersenız ıyı olur benım gorusum bu yanılıyor olabılırım ustam

ECE07

Kullanıcı
osi ustam yakından incelediğimden, bu bölgede tespit etmiş olduğum bütün mezar işaretlerinin yakın çevresinde açılmış olabileceğine dair her hangi bir bulguya rastlamadım. Açılmış noktalar fikrinizi resim yanıltması olabilir ama diğer tespitlerinizle aynı görüşteyim. Aslında iyi bir çubuk kullanıcısı için gözü kapalı bulunabilecek noktalar. Pirinç L çubuk temin ettim artık iş kullanmayı öğrenmeye kaldı. Değerlendirmelerin için teşekkür ederim.

Warning

Kullanıcı
osi ustam yakından incelediğimden, bu bölgede tespit etmiş olduğum bütün mezar işaretlerinin yakın çevresinde açılmış olabileceğine dair her hangi bir bulguya rastlamadım. Açılmış noktalar fikrinizi resim yanıltması olabilir ama diğer tespitlerinizle aynı görüşteyim. Aslında iyi bir çubuk kullanıcısı için gözü kapalı bulunabilecek noktalar. Pirinç L çubuk temin ettim artık iş kullanmayı öğrenmeye kaldı. Değerlendirmelerin için teşekkür ederim.

ece07 ustam boşlukta ersan ustamın belirttiği bir konu pipet çubuk benim yorumlarım ve ersan ustamın yorumları var onu paylaşıyorum işine yarar inşaallah nedeni ise ersan ustam hiç bir boşluk ve doğal boşluğu dahi kaçırmaz diye bilgi paylaşımında bulunmuştur tes'e tabii tuttum inanılmaz derecede başarılı

http://www.definemekani.com/forum/konular/gümüş-çubuklar.10152/page-47

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

ece kardeşim, oyma okun altındaki yerdemi,
kayalığın bitim noktası ile arası yaklaşık kaç m. gelir.
bitimde işaretlediğim yerin yakın ayrıca ,çarpı koyduğum yerden , soldaki kaya ile işaretli kayayı birlikte görebilen yakın resmi varmıdır. bunlar konunu netleştirmeye yardımcı unsurlar. verdiği belli ama sıfır başlangıç önemli değilmi.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
eskiden beri mezar taşlarına yazı yazılır hala devem eder ölen kişinin bilgilerini yazarlar bunu yazıp buraya koyarlar anlamı vede işlevi farklı olsada sonuçta odaya mezara gider birkaç boş oda yada mezar olabilir ama dolusuda mutlak olur

Üst Alt