Zeminde Kare Oyma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Zeminde Kare Oyma

ECE07

Kullanıcı

ece kardeşim, oyma okun altındaki yerdemi,
kayalığın bitim noktası ile arası yaklaşık kaç m. gelir.
bitimde işaretlediğim yerin yakın ayrıca ,çarpı koyduğum yerden , soldaki kaya ile işaretli kayayı birlikte görebilen yakın resmi varmıdır. bunlar konunu netleştirmeye yardımcı unsurlar. verdiği belli ama sıfır başlangıç önemli değilmi.

İkizceli ustam, Kare oymanın yakın çevresine odaklandığımdan dolayı istemiş olduğunuz kısımları çekmemişim. Fakat birkaç değişik yönden resmini yükledim. Resimde de görüldüğü üzere aynı resim karesi içinde küçük yuvarlak bir oymanın da resmini yükledim. Saygılar

Oyma resimleri resimlerin arasında kaynamış, yeni dikkatimi çekti, bu sebeple yeni yüklüyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
son oymanın karşılığı foto aldığın arka kısımda,diğeriyle bağlantılı değil.

orası çevrilmiş bir yer gibi değilmi. sanki düzenlenmiş bir oda üstü gibi dediğini duyuyorum. giriş olamaz. kastımı anladığını daha yazmama gerek olmadığını düşünüyorum.

ECE07

Kullanıcı
son oymanın karşılığı foto aldığın arka kısımda,diğeriyle bağlantılı değil.

orası çevrilmiş bir yer gibi değilmi. sanki düzenlenmiş bir oda üstü gibi dediğini duyuyorum. giriş olamaz. kastımı anladığını daha yazmama gerek olmadığını düşünüyorum.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Gerek resimleme gereksede konu anlatımına gösterdiğin titizlik ve duyarlılıktan dolayı teşekkür ederim. Örnek teşkil edebilecek bir tarz.
Ustalar gerekenleri yazmış. Söylemek istediğim sadece iyi bir ci* hazla metal testi.
Kolay gelsin

ECE07

Kullanıcı
Gerek resimleme gereksede konu anlatımına gösterdiğin titizlik ve duyarlılıktan dolayı teşekkür ederim. Örnek teşkil edebilecek bir tarz.
Ustalar gerekenleri yazmış. Söylemek istediğim sadece iyi bir ci* hazla metal testi.
Kolay gelsin
Ustam konu benim konum, net çözümlenmiş bir konu olsa ancak GÖRSEL amaçlı paylaşabilirim. Konu sahipleri gerçekten ciddi bir şekilde sonuca gitmek istiyorsa öncelikle arazi ve işaretlerin resimlenmesi ve paylaşıma sunulması için yapması gerekenleri yapmalı, sorulan sorulara duyarlı olmalı ve istenen ekstra resimleri de elinde mevcutsa yüklemelidir. Konu sahibinin arzusu veya isteksizliği hangi düzeyde olursa, ustaların yaklaşımı da aynı şekilde olur diye düşünüyorum. Ayrıca değerlendirmelerin için teşekkür ederim ustam.

ECE07

Kullanıcı
İkizceli ustam herşeyde bir hayır vardır, işaretlediğim noktaya çok emin bir şekilde güveniyordum. Sizin bu değerlendirmeniz olmasaydı yada ben bu konuyu sizlerin görüşü için paylaşmasaydım sonuç nasıl olurdu acaba!, onca emek, onca vakit kaybı ve başarısızlıkla biten bir sonuç. İyi ki bu konuyu paylaşmışım ve iyi ki varsınız. Tüm ustalardan Allah (c.c.) razı olsun.

İRON

Kullanıcı
kaya mezarı der mubarek.karenin arkasındaki düzenli konulan kayaların heralde süs niyetine konulmadığı aşikardır.
inş emeklerinizden mahrum olmazsınız.mekanımıza renk katarak kalitemizide bir üst seviyeye çıkarttınız.çok tşler.
bölesine usta ellerin bu mekanda olması beni son derece sevindirdiği gibi diğer ustalarıda hem sevindirir hemde gururlandırır....
dahada iyi dahada kaliteli saygılı seviyeli kardeşlrimizin burda olması temennisi ile.selametle kalınız.rabbim emeklerinizi,emeklerimizi boşa vermsin...
kolay gelsin....mubarek insan.
geceniz mubarek olsun inş...

walkman

Kullanıcı
ikizceli ustamı şiddetle destekleyerek naçizane bende birkaç işareti belirtmeye çalıştım.
Zemindeki kare oyma ayrı değerlendirilmeli.
Yer çok güzel birden çok işaret ve birden fazla mezar olduğunu düşündürüyor.

burda da çok güzel iki kalp var ;)

Son düzenleme:

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı
resimlerden anladığım kadarıyla birden fazla oyma var bölgede özellikle dikdörtgen olanın içini iyi temizle bi zahmet bak bakalım başka bi şekil varmı oymanın içinde... bana kalırsa güzel kaliteli mezar derim.. boşluk tespiti yaparak bulunur

Üst Alt