zirvenin 70 mt yukseklinde derin oyma bir ,,V,, | Define işaretleri ve anlamları

zirvenin 70 mt yukseklinde derin oyma bir ,,V,,

ersan

Admin
ustalarim bu derin oyma bir v tam en tepede taslarin ustunde o yere cok zok ciktim birde ,,v ,,isaretinin oldu yer cok dar 20 sm kadar sade basma yeri yuteki yer drek ucurum.

bu da paklanmamis hali

bunlarda buyuk kesik iki tas kutlesi tam bu ,,v,,yununde duruyor o kirmiziylan cizdiyim yerde kaliyor ,,v,, ta cok yaklasmayorum
hem bu yerln asasinda mara girisi var mara girisin yununde yukarsinda buyuk derin oyma murclar var onlari resme cekmedim .

basetim ikisi birbirine dayali olan kutleler

bu kirmiziylan cizdiyim yer ucurum birde bu tas kutle ikincisinin pitkis

bu yer ,,v,,oldu taslar en yuksek her yerden bu iki buyuk kutle

bu yer de bu buyuk taslarin ustu

ustalarim hic dikatinizi cektimi bilmem ama bu mantari ben koydum o mantarin oldu yerin otlari hepsi de kurumus bir oda gibi kuru hem bu ,,v ,,sivri ,,yeri tam bu yeri nokta veriyor,,

birde belirtemki bu ,,v,,oldu tas temiz horasan .

Son düzenleme:

A21MEDLi

Admin
Cevap: zirvenin 70 mt yukseklinde derin oyma bir ,,V,,

ersan usta ben öncelikl bunu bi doğal oluşum olarak görüyorum.
fakat doğal değilse?? sanki V nin sivrisinn içinde bi üçgen saklı..
orada bulunan uçuruma,aşağıdan baktığında çizdiğim gibimi?

ersan

Admin

merhaba AMADLI ustam bu cizdiyin gibi ama sade bir .v ,varbirde tam bu isaretin altinda mara girisi var ystada 4 buyuk derin muclar var ustam burada iki ihtimal olabilir mi bu oda girisi icin .
birisi tam bu ,v,baktri yunde olabilir girisi .
biriside asada maranin icinde gizli oda olsun ola ihtimali var mi bu ,v, oldu tas temiz horasan giris yeri bu yerden olabilir mi yukarlara cubuk tutum bosluk cok anayamiyorum marayi mi odayi mi tutuyorum birde senin dedin gibi ,v, icinde kucuk bir ucgen var bu ucgen kucuk .
bu bitkinci noktayio temsil etmiyor mu ustam ..
benim dusuncelerimi soracak olursaniz bu isaretin ustunde kaliyor odasi necinse o mantar olan yerin ustundeki otlar hepsi de kurumus etraftaki otlar yesil saten o yerde basliyor bosluk .

ustalarim birde benim isaretledim gibi bakain belkim biseyler cikarabiliris
bu kirmiziylan cizdiyim yer sanki toparlak sivali gibi duz traski ,
birde tam ustunde bir .v. ta var yukarsini gusteriyor bitde ,v,ucu yine ucgen gibi yapili birde bir kanali var yukardan yariya kadar inien .

Son düzenleme:

A21MEDLi

Admin

direkman araziye gidip işareti görüp görmez çubuklarına sarılan,benim gözümde işin rahatına kaçıyor.bu işte birazda aklını kullanılmalıki bu işin azda olsa zevkini çıkarsın..
bunu yapayıp direkman çubuklarına sarılana..bu defada çubuklar zevkini çıkarabilir.

uçurum çizdiğime uyuyorsa,senin için taaaa aşada..yukarda giriş miriş arama..

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

kimse parasını koyupta işaretini böyle ulu orta yere koymaz mezar işaretleri kolay bulunur ve gözükür burada bir erkek mezarı var sanırım bunun ispatı olması lazım buradaki kayalarda sunu çukuru olmalı büyük yada küçük önemli değil benim fikrim bu

ersan

Admin

ahhh AMADLI ustam bu yer asada mara olmasa ben bu yerin anasini belerim ama bu mara bosluklari ikiciklediler beni bu yerin odasi ozaman ustam maranin icindemi sence gizli bir yerde mi.vala ustam girecem bu yerin icine bakalim icerde ne cesit isaretler var mezarlardan baska bir sey yoktur bu yerde benim dusuncelerime gure ama ustalarim ta iyi bilir.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

ustam o mağraya girersen içini resimle merak ettim içini

A21MEDLi

Admin

sen önce siteye o çizdiğim şekildeki kayalığın,aşağıdan vede uzaktan resmini at bakalım.