Zor Yerleri Seviyorum. | Define işaretleri ve anlamları

Zor Yerleri Seviyorum.

MAVRAN

Vip Üye

Arkadaslar resimler az ve yetersiz biliyorum, sizden kısıtlı de olsa yorum bekliyorum. Aslında resim çok ancak tlf ancak bunları yükledim resim boyutu çok yüksek pazar günü nasip ise yeni resimler olacak. Şimdiden herkese teşekkür ettim. Selam ve dua ile kalın.

esrarengiz2828

Kullanıcı
NkNDpN.png
ben aslında ustam işçilik net olan bişey göremedim ama bunları dikkate almak gerek diye düşünüyorum şayet karşıda yığma veya mezarını gözlüyor olabilir ve altınıda araştırmak gerek bazı yerlerdede koyma veya düzme taşlar var gibi dikkate almak gerek saygı sevgi vede dua ile nasip seninle olsun ustam

MAVRAN

Vip Üye
ustam basetin gibi son olan resimde icerden disari gaz kusnuklari var ve yer trasli super bir horasan testi yapmakta fayda var ,
Bu yerin aşağısında yarı yigma yarı toprak içinde mezar var resmi yukleyemedim buradan bu yere bir tünel olabilirmi. Çok zor gözüküyor ancak ne zor yerleri gördük değilmi ustalar burada neden olmasın.
Mezarla bu yer arasında bir ocak gibi yer var o yerinde Horasan olduğunu düşünüyorum.

Mirkut

Vip Üye
Yerin gercekten guzel ustam. Giris olarak net gozukmuyor ancak tasindmarlarini takip ederek bu kaniya varabilirsiniz. Giris dediginiz yerin sag tarafinda x ve cizik atilmis ustam affiniza siginarak son resmin arkasida dahil dortbir taraftan resimler lazim cevrelerle virlikte.
RABB im hayirlisiyla nasip etsin

MAVRAN

Vip Üye
Son resmin ve diğerlerinin arka kısmı dağın zirvesi toprakla tolu. Buradan yamaç paraşütü ile ucmanız mümkün böyle bir yer. Vadiyi tepeden izliyoruz söylediler ovanin dağın başlangıç yerinde altın işleme yerlerinin olduğu ve bir küçük Tepecik var altında odaların olduğu gidemiyorum nedeni çok göz onu bir yer. Yerin tarihi geçmişi çok zengin bulunduğum yerin arkalarında bir yayladan Altın madeni çıkarılıp bu Ocaklara taşınır burada işlenirmis. Yakın zamana kadar duvar kalıntıları duruyormuş biliniyor.

Mirkut

Vip Üye
Sag taraf ustam mahzen acabilirmisiniz bilmem. On taraf asagida kalan yere dogru dediginiz tepecik guzle fakat orada kayaya bakilirsa mimber 3 adetin uzerinda sol tarafta daha nekadar var gorunmuyor. Aksam nasip olursa bilgisayardan birkac yervar isaretleyerek abime izahatini yapmaya calisacam INSALLAH c.c. RABB im isinizi kolaylastirsin.

ersan

Vip Üye
ustan son resimde unden baktimi oyulmus kare isareti va isaret kucuk halde bitki noktani veriyor.
buyle yerde ustan ta coku duvar urme olauyor ve usten horasanlan kapali oluyor.

Üst Alt