Zor Yerleri Seviyorum. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Zor Yerleri Seviyorum.

MAVRAN

Vip Üye

Dostum resimler net olmayınca bocalıyoruz şimdilik bu kolay olanla idare et anladık sen zoru seviyorsun ama...:D
Baktığı yer 1.5 km uzak yigma bir tepe ve içinde üç adet oda olduğu söyleniyor. Altın tamiltma yeriymiş. Gitmiyorum çok göz önü. Burada birşey varsa onunla yetineceğiz artık. Yorum icin Teşekkürler Dostum ALLAH razı olsun.

Kervan07

Vip Üye
böyle dostlarımı arazide görmek beni çok mutlu ediyor! hareket varsa bereket de vardır derim ben. sevgili hemşerim bu işleri iyi bilen bir ustamızsın bu yüzden size tavsiyelerde bulunmayacağım sen zaten işini bilirsin. fakat benim için olmazsa olmazlardan işaretdir. kayaların neye benzediği ve şekli şeması ikinci plandır. ilk bakılması gereken işaret. ben işaret göremedim ve bu yüzden kusuruma bakmazsan resimlere yorum yapamayacağım.
bu arada yeni çekeceğin resimlerini bana whatsapp dan yolla ben onların boyutunu düzenler, çözünürlüğünü düşürmeden foruma eklerim. bu arazide bi kapalı yer varsa hayvan ve insan sülietleri,V,üçgen ve kanallar olmalı. fakat bölge olarak işaretler farklılık gösterebilir.bunu göz önünde bulunduruyorum.
şimdiden size kolay gelsin ustam.

MAVRAN

Vip Üye
Sağol Kervan kardeşim teknoloji özürlü olmak zor iş. Şimdi düşünün ALLAH göstermesin bir savaş oluyor tüşmana taş atacaksınız silahı kullanamıyoruz niye silah tamamen teknolojik yapılmış. Genç kardeşlerimi bu yüzden de çok seviyorum. Resimleri yükleyemedim kervan kardeşim imdata yetişti Sağol Varol ALLAH razı olsun.
Şimdi sıra sizde yorumları bekliyorum.

MAVRAN

Vip Üye
Arkadaşlar bu günde güzel bir dağ havası aldık. Bir adet kaya yığma mezar buldum çubuklar çekim verdi amma boşaltma imkanıimiz olmadığı için hiç dokunmatık. Bir cihazla bakarak çalışma yapmaya karar verdik. O da nasib hangi bahar olur bilinmez.

ergenekon60

Kullanıcı
selamünaleyküm bende herhangi bir işçilik göremedim ama şüphelendiğniz yere elma sirkesi dökün renk değişimi ve köpürme yapıyormu....

MAVRAN

Vip Üye
Arkadaşlar bu yer benim için bitmiştir. İmzami attım ve döndüm. Bu konuyu rafa kaldırabiliriz
Yorumda bulunan bütün kardeşlerime teşekkür ederim, hakkınızı helal edin.
KERVAN 07 Ustam hersey için teşekkür ettim. Sağol.

Kervan07

Vip Üye
Arkadaşlar bu yer benim için bitmiştir. İmzami attım ve döndüm. Bu konuyu rafa kaldırabiliriz
Yorumda bulunan bütün kardeşlerime teşekkür ederim, hakkınızı helal edin.
KERVAN 07 Ustam hersey için teşekkür ettim. Sağol.

rica ederim mavran ustam.yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...ustalarımı arazide görmeyi çok seviyorum. inşallah umduğunu en yakın zamanda bulursun....sevgi ve saygılarımla

Üst Alt