Çubuk İle (LL) Boşluk Bulmak @BulursamKader25 | Sayfa 27 | Define işaretleri ve anlamları

AhdeVefa

Kullanıcı
Ustam tespitlerin içinde metal varmıydı.vardıysa maşallah ustama.
Bana sadece şu arazide ne var dendi. Yol kenarı olduğu için 15 dk bakma fırsatım oldu metal tespiti falan yapmadım. Amaç benim bulup bulamayacağımdı.3 yer tespiti yaptık ve doğru dedi. 2 sini açmış birisinde iskelet, birisinde kırık çanak çömlek parçaları çıktı dedi. Metal yoktu dedi.

1460

Kullanıcı
Bana sadece şu arazide ne var dendi. Yol kenarı olduğu için 15 dk bakma fırsatım oldu metal tespiti falan yapmadım. Amaç benim bulup bulamayacağımdı.3 yer tespiti yaptık ve doğru dedi. 2 sini açmış birisinde iskelet, birisinde kırık çanak çömlek parçaları çıktı dedi. Metal yoktu dedi.
Zaten üç kız kardeş(sarı, ak, esmer)işin içine girince işler karışıyor , kullandığın çubuk cinsleri nedir ustam.

El-Ensari

Kullanıcı
Maşaallah Ustam, 15 dk. da 3 yeri doğru tespit etmişsen gerçekten bravo, büyük başarı.
Alüminyum Çubuklar ile mi yaptın, yoksa çelikler ile mi?

AhdeVefa

Kullanıcı
Maşaallah Ustam, 15 dk. da 3 yeri doğru tespit etmişsen gerçekten bravo, büyük başarı.
Alüminyum Çubuklar ile mi yaptın, yoksa çelikler ile mi?
O gün kullandığım gümüş ve alüminyum çubuklardı.Eyvallah ustam, benim iş yeri elverişlidir, sık sık boşluk çalışırım.kanalizayon hattı, logar boşluğu, temiz su şebeke hattı falan boş kaldıkça uğraşırım.

El-Ensari

Kullanıcı
O gün kullandığım gümüş ve alüminyum çubuklardı.Eyvallah ustam, benim iş yeri elverişlidir, sık sık boşluk çalışırım.kanalizayon hattı, logar boşluğu, temiz su şebeke hattı falan boş kaldıkça uğraşırım.
Eyvallah gardaşım, çalıştıkça mesafe katediyor insan. Başarılarının devamını dilerim inşaallah.

AhdeVefa

Kullanıcı
Amin inşaallah.
Gümüş ile alüminyum arasında ki fark nedir , Boşluk ta hangisi daha iyi tesbit ediyor sizde?
Geçen konu açmıştım orada bendeki çubuk çeşitleri ve aralarındaki farkından bahsetmiştim. Şu an bana göre alüminyum çubuklar hem metal hem de boşlukta daha verimli. Mesela metal de varsa vardır yoksa yoktur. Tabi bu test sahasında geçerli. Gerçekte bir şey buldum mu hayır. 2 yıl önce 2 yerde işlem yaptım, 2 yerde net 2m derinlik aldım ve 2 side mineral çıktı. O zamanlar bakır çubuk kullanıyordum.