s.a ustalar buyurun hele.... | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

s.a ustalar buyurun hele....

İRON

Kullanıcı
Cevap: s.a ustalar buyurun hele....

işte benimde aradıpğım güzellik bu olsa gerekkk.değerli butun arkadaşlar bir arada...:eek:;):)

UFUK

Kullanıcı

ustam camianın enbüyük sıkıntısı insanların bir araya gelememesi bir nebze biz bunu sagladık gibi hayırlısı diyelim.

TRUVA

Admin

Bu gerçek hazine bundan değerlisi yok.

karainci78

Kullanıcı

oy oyy oyy oyyoyoyyyy bahar gelsin de taze cevirek artık ustam :)

TATLARLI

Kullanıcı

hay ALLAH c.c iyiliğini versin be mubark 8 numaralı usta:):):):):):):D:D:D:D:D:D:D bana ist gurbetteki eski bekarlık gunlerimni hatırlattınız.valla çok doğru hakkatende en basit vede ucuz yemek olduğu için ilk tercih yumurta pişirmek olur.bende genelde hep salçalı yumurta yapardım doyurucu olur diye bilmem sizlerde yaparmıydınız. öe anlaşılıyorki okul okuyonuz belliki yada gurnbette çalışıyorsunuz bu tur yemekleri ancak bu iki kısım anlar.yanılıyormuyum usta.aelamelt kalınız......:rolleyes::rolleyes::eek::eek::eek::eek::eek::):):)

Allah sizden razı olsun.yapmazmıyım fakirbaba salçalısı çemenlisi vs. bi güzel oluyor çeşit çeşit :) evet gurbette okuyoruz inşallah bitecek yumurta sıkıntısı :) :)

İRON

Kullanıcı

Allah sizden razı olsun.yapmazmıyım fakirbaba salçalısı çemenlisi vs. bi güzel oluyor çeşit çeşit :) evet gurbette okuyoruz inşallah bitecek yumurta sıkıntısı :) :)

hadi bakalım mubarek, gezginci öğrenci bir an önce bitirinde artık gerçek işlere yönelelim.sana çok güzel vede özel işaretler hazırlamışım ona göre.ekibini kur bana haber ver hzır olduğunda.gerisini bak nasıl getirim.yeterki ejkip sağlam olsun.saygılar usta selmaetle kalınız.:rolleyes::confused::rolleyes::eek::eek:

Üst Alt