s.a ustalar buyurun hele.... | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

s.a ustalar buyurun hele....

İRON

Kullanıcı
Cevap: s.a ustalar buyurun hele....

muhabbetınız daım olsun kardesım
bu ıste en buyuk hısse ıste bu olmalı
bunu basarabılıyor ısek o zaman en buyuk hazıneyı zaten bulmusuz demektır.

mubarek usta gerçektende tam hedefin ortasından vurdun desek yeridir.bu görüşüne katılmamak olmaz.güzel düşün için tşlr.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:imageimageimage:rolleyes::p

İRON

Kullanıcı

Abi est. yapboz misali tamamlıyo herşey birbirini. Biri eksik olsa hissediliyor hemen. Bu pazar uyumasaydın iyiydi de yorulmuşsun be abi senin fikirlerinide ihtiyacımız oldu. Fakirbaba kızmıyordur inşallah :)

ayıpsın be mıubarek asfyasizin sayfanız konu siizn konunuz sizde olmazsanız bu sayfa yada konu nasıl şenlebnece kzaten sizler için açtım yeterki bir arad bluşun konuşun diye nitekim azda olsa biraznı başarmış gibiyim.inş bunun gerçek manasındakinide bir ara gerçekleştirirz.öle bşir kızıyo murki sana tatlrlı gülmekten nerdey esgözümden yaş gelecek.hepinizi rabbimi emanet ediyorum.selametle klaınız...:p:p:p:D:D:D

UFUK

Kullanıcı

abi valla anca onu yiyoruz arada bi değişiklik yapıp ucuz salam katıyoruz içine sözde hergün farklı çeşit oluyor :D

kardeşim bilirim ögrencilik hayatı zordur ancak mutlaka sonu selamet olacaktır.

UFUK

Kullanıcı

ekip şubat bitmeden gözleme yemeye gidecegiz uyuyanlar cezalı olacak yanlız hocasız gidilmeyecek ona göre öyle kuru kuru mısır yerken resim çekmekle olmuyor.:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

TILSIMX1

Kullanıcı

Yav oldumu simdi.bu ne guzellık.

İRON

Kullanıcı

KANAS ustamın dediği gibi en büyük hazineyi bulmuşum iyiki varsnız tatlarlı kardeşim asiavcı ustam ve diğer yüzünü bile göremediğim dostlarım abilerim kardeşlerim daha başka hazineyi ne yapayım yav. he ya kardeşim sorma gece çalıştığım için uyku problemi oluyor uykudan dolayı gelemedim yanınızda olamadım inşallah yakın zamanda bereaberiz kare oymaya gideriz beraber. FAKİR BABA hakkını helal et baba konuyu biraz dağıttık kusurumuza bakmassın inşallah. saygılar tüm dostlara.
yahu kare usta ne diyim size bilmiyorum ki yine bulmuşun kareyi rahat durmuyon.hep dolaşıyon az birazda bekle dinlen şaka şaka:)tercih siizn tabiki.hakmı size helal mi etsem bilmiyorum aslında düşünmem lazımm:)hakkımı helal etsemm mi acabaa.hakkım sana zehir zıkkım haram olmasın diyorum emi:):):):)ayıp ediyon be mubarek bu tur dostluklar Aarsındada böle muyhabbteler geçemesinde ne geçsin kaldı ki bu tur muahabbetleri seven birisiyim.onun için bunda bi hak yoktur.yani helalu hoş olsun diyorum mubarek kare usta..selametle kalınız.zaten kanas ustada özetlemiş sizleri.gerçek hazineyi bulmuşsunuz.geriye kalmış maddi hazineyi bulmak buda çevrenizedekilerde mevcuttur.saygılar sevgiler.selametle kalınız....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D:cool::eek:

Üst Alt