s.a ustalar buyurun hele.... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

s.a ustalar buyurun hele....

İRON

Kullanıcı
Cevap: s.a ustalar buyurun hele....

davetiniz için çok teşekkürler fakir baba
bol bereketli kazançlar dilerim
rica ederim usta.ama önemli olan davete icabet etmek.buda biliyorsunuzki peygamber efendimiz (s.a.v) sunetlerindendir.ona göre bir gun mutlaka bu mekanda olan hangi kardeşimiz olursa olsun yolu düşerse buralara mutlaka beklerim inş...selametle....

İRON

Kullanıcı

3 üncü ayın sonlarında oralardayım fırsat olursa görüşürüz degerli kardeşim.büryan olmasada bi cay içeriz inşaallah.saygılar
eyv usta güzel ince düşünceniz için tşlr.ama bizde bir adet vardır yemek yemeden çay içilmez diye.onun için malesef kurtuluş yok illaki yemek ama buryan ama lahmacun ama norşin pidesi..illaki biri olacak onada iştahınız karar verecek. selametle...saygılar. beklerim herzaman.

İRON

Kullanıcı

fakir baba gece gece iştahımızı açtın ben şimdi nasıl uyuyum hee,neyse ekmeği resime bandırayım.;)
ahlatta güzel dostlarım var onlara uğrayınca,tanışırız inşallah.
:):):) valla usta niyetim güzel bir sohbetti ki buda oluverdi.ama ahlata yolunuz düşerse zaten norşin yakın 1 saat felan çeker.gelirseniz mutlaka siteden baNA MESAJ YOLLAYIz bir yerde buluşur konuşuruz.saygılar sevgiler.inş ahlattaki değerli kardeşlerinizden dostlarınızdan biriside biz oluruz.:rolleyes:

İRON

Kullanıcı

bak oldumu şimdi valla benimde canım nasıl çekti şimdi ekmeği ekrana banmak iyi fikir usta:D:D:D fakir baba gönlü zengin ustam ALLAH(cc) razı olsun inşallah. kısmet bigün yolumuz düşer inşallah.

rabbim sizlerdende razı olsun inş.kısmetten ziyade niyetlenmek lazım ondan sonra kısmet denir.inş yolunur bir aRA buralara düşerde uğramayında ben ozaman sizi görürüm.:):) ah kurban olduğum rabbim bişey kısmet etsede burdaki butun site arkadaşlarıyla bir araya gelsek bir kamp gibi bir yer belirlesek ondan sonrada gel keyfim gel.gerisi ALLAH c.c kerim derim...valla unutulmaz bir anımız olur ölene kadar.selametle usta SAYGILAR SEVGİLER....

İRON

Kullanıcı

fakir baba bulmuşsun hazineyi kuyuya girme bence tehlikeli yanarsın valla afiyet olsun birdahaya resimleri kuyular boş ken çek yorumlar nasıl gelecek bak:p:p:p

bak bu konuda haklısın boş kuyuya fazla yorum gelmez ama içinde kuzunun parçaları olduğunda nasıl yorumlar gelri kim bilir:9:):):) dimi ama.. selametle usta selametle:eek::eek::eek::confused:

İRON

Kullanıcı

Gönlü zengin ustam
Mart bir çıksın
Şu soğuktan
Kardan bir kurtulalım
Beytanya ustamı ve
Naftabar ustamı
Alıp geliyorum
Gün belirleriz
Katılmak isteyen
Arkadaşlarımızda olursa
Güzel ortamı yakalarız inşaallah;)
bak bu teklifinize hiç bir zaman hayır diyemem.çünkü tanışmanın kaynaşmanın yolu bu tur buluşmalardan geçer bence.inş bir gun dediğin gibi bir tarih zaman vede mekan belirler gelriz.rabbim o gunleri nasib-u muyesser eylesin hepimize inşaALLAH,u alem.amin....selametle kalınız inş....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::p

TATLARLI

Kullanıcı

abi valla gece falan demeyeceğim gidip yemek yapacağım şimdi bunlarda ney böyle iştahım kabardı :) artık inşallah birlkte yemekte nasip olur. Afiyetle :)

İRON

Kullanıcı

abi valla gece falan demeyeceğim gidip yemek yapacağım şimdi bunlarda ney böyle iştahım kabardı :) artık inşallah birlkte yemekte nasip olur. Afiyetle :)
S.A inş usta inş.valla sen yerinde tandırda nasıl piştiğini görsen kzu koyun parçalarını ozaman yerinde duramazsın.yemeğin onune gelene kadarda kim bilir kaç defa garsonu çağırırsuın nerde kaldı bu büryanlarımız diye:).dediğiniz gibi inş yakın zamanlarda hayrılısı ilşe güzel biryerde bir zmana vee mekanda güzel bir yemekte buluşuruz.şunu unutmayalım ki nasipten ziyade niyetlenmekde çok önemlidir.saygılar sevgiler.kolay qele....:cool::cool:;)

UFUK

Kullanıcı

senin yemek dedigin olsa olsa yumurta kırma olur :D:D:D:D:D KARDEŞİM YURT DA:D:D:D:D:D .

UFUK

Kullanıcı

BU resimleri görünce benim gibi gurme olan bir kişiyi yine yollara düşüreceksiniz fakir ustam bu tür fırın ve tandır kebablarını tatmak çokca nasip oldu ancak büryanı denemek nasip olmadı kısmetse mutlaka diyorum bakalım taş köprü kuyu kebabından sonra nasıl gelecek güzel resimlerin için sagolasın.

Üst Alt