s.a ustalar buyurun hele.... | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

s.a ustalar buyurun hele....

UFUK

Kullanıcı
Cevap: s.a ustalar buyurun hele....

BU resimleri görünce benim gibi gurme olan bir kişiyi yine yollara düşüreceksiniz fakir ustam bu tür fırın ve tandır kebablarını tatmak çokca nasip oldu ancak büryanı denemek nasip olmadı kısmetse mutlaka diyorum bakalım taş köprü kuyu kebabından sonra nasıl gelecek güzel resimlerin için sagolasın.

Son düzenleme:

İRON

Kullanıcı

BU resimleri görünce benim gibi gurme olan bir kişiyi yine yollara düşüreceksiniz fakir ustam bu tür fırın ve tandır kebablarını tatmak çokca nasip oldu ancak büryanı denemek nasip olmadı kısmetse mutlaka diyorum bakalım taş köprü kuyu kebabından sonra nasıl gelecek güzel resimlerin için sagolasın.
rica ederim usta.inş resimlerden ziyade gerçeğnide görmüş tatmış olursnuz...
valla usta nasipten kısmten öteye gidilmez lakin daha öncede belirtiğim gibi niyetlenmekte nasip yada kımstin yarısıdr diye düşünüyorum.mubarek usta inş nasip olurda yersiniz.yanlış anlmasın kimse beni ama bu kuzu yada koyun buryanını yiyen bidaha isteyeceğinden kessin eminim.tadı çok farklı biçimde lezzetlidir.inş sizde gelir hem görmüş olur hem tanışmış hemde yemiş tadına bakmış olursunuz.yolunuz buralara düşer ise mutlaka beklerim.genelde burada yani sitedeyim düşerse yolunuz burdan bir mesaj atmanız kafi gelir.saygılar sevgiler....:eek::p:):):):)

UFUK

Kullanıcı

eyvallah fakir ustam gönüller bir olsun mutlaka tadına bakılmalı diyorum bir gurme olarak.

ASİAVCI

Kullanıcı

abi valla anca onu yiyoruz arada bi değişiklik yapıp ucuz salam katıyoruz içine sözde hergün farklı çeşit oluyor :d

buralara geldiğinde bizde bakıyoruz şapkalı tatlarlıya:d:d:d

abi senin balık yeter ya çok güzel olmuştu. mangalı tatlıyı vs geçtim ben :) varlığın yetiyo zaten :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

buralara geldiğinde bizde bakıyoruz şapkalı tatlarlıya:d:d:d

abi senin balık yeter ya çok güzel olmuştu. mangalı tatlıyı vs geçtim ben :) varlığın yetiyo zaten :)

elleri ile besliyo tatlarlıyı asiavcı ustam helal be iyiki varsınız ya harbiden.:rolleyes:

KANAS_USTA

Vip Üye

elleri ile besliyo tatlarlıyı asiavcı ustam helal be iyiki varsınız ya harbiden.:rolleyes:

muhabbetınız daım olsun kardesım
bu ıste en buyuk hısse ıste bu olmalı
bunu basarabılıyor ısek o zaman en buyuk hazıneyı zaten bulmusuz demektır.

TATLARLI

Kullanıcı

Abi est. yapboz misali tamamlıyo herşey birbirini. Biri eksik olsa hissediliyor hemen. Bu pazar uyumasaydın iyiydi de yorulmuşsun be abi senin fikirlerinide ihtiyacımız oldu. Fakirbaba kızmıyordur inşallah :)

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

Abi est. yapboz misali tamamlıyo herşey birbirini. Biri eksik olsa hissediliyor hemen. Bu pazar uyumasaydın iyiydi de yorulmuşsun be abi senin fikirlerinide ihtiyacımız oldu. Fakirbaba kızmıyordur inşallah :)

KANAS ustamın dediği gibi en büyük hazineyi bulmuşum iyiki varsnız tatlarlı kardeşim asiavcı ustam ve diğer yüzünü bile göremediğim dostlarım abilerim kardeşlerim daha başka hazineyi ne yapayım yav. he ya kardeşim sorma gece çalıştığım için uyku problemi oluyor uykudan dolayı gelemedim yanınızda olamadım inşallah yakın zamanda bereaberiz kare oymaya gideriz beraber. FAKİR BABA hakkını helal et baba konuyu biraz dağıttık kusurumuza bakmassın inşallah. saygılar tüm dostlara.

İRON

Kullanıcı

abi valla anca onu yiyoruz arada bi değişiklik yapıp ucuz salam katıyoruz içine sözde hergün farklı çeşit oluyor :D

hay ALLAH c.c iyiliğini versin be mubark 8 numaralı usta:):):):):):):D:D:D:D:D:D:D bana ist gurbetteki eski bekarlık gunlerimni hatırlattınız.valla çok doğru hakkatende en basit vede ucuz yemek olduğu için ilk tercih yumurta pişirmek olur.bende genelde hep salçalı yumurta yapardım doyurucu olur diye bilmem sizlerde yaparmıydınız. öe anlaşılıyorki okul okuyonuz belliki yada gurnbette çalışıyorsunuz bu tur yemekleri ancak bu iki kısım anlar.yanılıyormuyum usta.aelamelt kalınız......:rolleyes::rolleyes::eek::eek::eek::eek::eek::):):)

Üst Alt