Alin Bendende Bir Bomba :) | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

Alin Bendende Bir Bomba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı
Yok dadaşım niye kırılayım. Bende seni önceden tanıyorum. Üstüne alınma, yorumların mantıklı ve isabetli. MEKAN adına seviniyorum, demekki iyi bir potansiyel varmış. Aslen bende Erzurumluyum.Narmandan. 93 harbinde buralara gelmişler. Sevgi saygı ve muhabbetlerimle.
eyvallah ustam bu konuyu okuyunca maziye gittim bir ceza evi gardiyanı vardı fotoğraf makinesiyle bu gibi görüntüler aldığını söyleyip duruyordu hani şipşak makineler vardı ya onlarda alttan resim çıkıyor sallayıp kurut bak o muhabbeti millete cihaz diye yutturmuş ha bire parayla bakmaya gidiyordu... bu konuyla o yüzden ilgilendim... mantar toplama işi de arazide işareti bulamayınca işeyararı (mantar)bulmak lazım :D selam...dua.. sağlıklı ve esen kal...

ASİAVCI

Kullanıcı
O değilde pasif üye kardeşlerimiz bir anda aktif oldular. :D
Diğer konularada müdahil olma istek ve arzusunun bu derecede olmasını temenni ediyorum.
Bu arada bu konuyla ilgili hernedense içimde hiçbir merak oluşmadı.:confused:
İnşallah hayırlısı olur..
komana ustad ben bunların peşini toplamaktan yoruldum kulağından tutup getiriyorum foruma bir ara fırtıp kaçıyor bu sefer mantar toplamaya götüreceğim bunları ormana bidahada geri getirmeyeceğim hazır konuşmuş ken vedalaşın ERZURUMLUYLA :D :D :D

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı
komana ustad ben bunların peşini toplamaktan yoruldum kulağından tutup getiriyorum foruma bir ara fırtıp kaçıyor bu sefer mantar toplamaya götüreceğim bunları ormana bidahada geri getirmeyeceğim hazır konuşmuş ken vedalaşın ERZURUMLUYLA :D :D :D
ben ben.. şey... ben .... bişe demedim ki :(:(:(

sondurak

Kullanıcı
:eek::eek::eek: ,, ,, ,,Sayın Emrah Ustam Merhabalar.. Cümle Aleme,,Örnek Olmanız,, Temennisiyle Sabırla Bekliyoruz Sıkıntı Yok Rahat OL.. Saygılarımızla..

Albatros

Kullanıcı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...