Bağımlılık Haftası resim çalışması | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Bağımlılık Haftası resim çalışması

Kader25

Admin
Önemli olan kendine inanç ustam , sık sık balıksız geldiğim için benim balıkçılığıma da etraftakiler inanmıyor :),
Ayni ben. :))
Yalniz bir seferinde 6 adet yayin baliği ile gelince inandilar abi. En buyugu 1.40mt. Gelmisti.

Tereyagda kizarttim tum apartmana ziyafet vermistim. Hey gidi gunler hey. Konya benim balikciligimi öldürdü. ☹
Misinalar bile curumus...

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ayni ben. :))
Yalniz bir seferinde 6 adet yayin baliği ile gelince inandilar abi. En buyugu 1.40mt. Gelmisti.

Tereyagda kizarttim tum apartmana ziyafet vermistim. Hey gidi gunler hey. Konya benim balikciligimi öldürdü. ☹
Misinalar bile curumus...
Buralarda yayın balığı bırakmadılar ustam. Her konuda olduğu gibi hırs ve bencillik balığı bitme noktasına getirdi. Ben kolay kolay balık getirmem eve, yakaladığımı geri bırakırım, çok nadirdir getirdiğim ama balık bu kadar azalınca eskisi gibi gitmek te içimden gelmiyor.

Kervan07

Admin
Aeyküm ve sella.
Maşallah maşallah maşallah.
Allah 'hu Ekber Allah nazardan saklasın .
Allah 'tan dilerim hayırlı bir evlat olup gerçek bir alim olur ve İslam alemine katkısı sunar.
O sadece kazıyın deyıl definecinin hayalını ve piskolajisını resim etmiş eline koluna sağlık.
Üstadım benim yerime yeğenimi öpun bir zahmet.
Yeğenime her iki cihanda başarılar diliyorum ve
Ardından insanlar yürüsün.
Öpüyorum ve sevgilerimi sunuyorum.🥰🥰🥰
amin amin inşallah ustam..tek isteğim vatanına milletine toprağına dinine sahip çıksın yeter. bir baba olarak bu bilinci aşılamam benim görevim.
güzel temennileriniz için ALLAH cc sizlerden razı olsun. ilerde alim olur mu bilemem ama ilk adımları beraber atıyoruz. günde 5 vakit olmasada 2-3 vakit kılıyor sağolsun :)

Son düzenleme:

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
MAŞALLAH ağaç yaş iken eyilirmiş sen elinden geleni yap yetiştir gerisini ALLAH ha havale et rabbim imanlı itikatli vatanına milletine hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin bu arada efede yakışıklıymış ;)

MAVRAN

Super Moderatör
Maşallah maşallah Yeğenime 🧿. İnşellah inançlı hakkı bilen hakikati takıp eden iyi bir devlet adamı olur, milletine vatanına atasına yarayan bir evlat olur. Rabb'im hayırlı ömür versin,
Varsın definecilik gibi bir hastalık olsun bizimki, ne iflah olmayan zararlı hastalığı olanlar var ALLAH muhafaza.
Bizimki güzel ve zevkli bir hastalık, doğrusu ben araziye gidince duyduğum huzur rahatlık ve geçmişle günümüz arasındaki bağı kurmak bana başka biz haz veriyor. Kendimi uzun yıllar yaşamış gibi hissetiyorum.

MAVRAN

Super Moderatör
Resimden balığa nasıl çıkış yaptınız anlamadım ancak o da benim başka bir zevk aldığım uğraş, ancak ben de balık alamıyorum gittiğim derelerden.
Bir dostum balığa gidelim dedi gittik serpmeyle avlanıyorduk tuttuğum balıklardan çoğunu yeniden dereye saldım. Gittiğimiz yerden bize eşlik eden bir arkadaş sordu ağa ne ediyorsun diye. Verdiğim cevap adamı çok etkiledi. Küçük balık asla almam çok büyük anaç balık da almam, porsiyonluk balık tutarsam alırım yoksa soğan ekmek yer gideriz.
Bir yemeklik balık yine bulduk, oradan ayrılırken bize eşlik eden arkadaş yine gelin size buradan balık tutmak serbest kimse artık birşey söylemez diyerek bizi gönderdi. Bir daha da gitmek nasip olmadı.
Güzel bir anıydı yaşandı geçti siz değerli dostlarla paylaşmak istedim.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Resimden balığa nasıl çıkış yaptınız anlamadım ancak o da benim başka bir zevk aldığım uğraş, ancak ben de balık alamıyorum gittiğim derelerden.

Kervan usta "evet eskiden tüm çevrem dahil yakın takipte idim fakat şimdilerde ben hariç kimsenin bana inancı kalmadı"bunu yazınca sevdiğin işle ilgili olarak yazmıştım.
Sen ona takılma ustam ikisi de hobi benim için 🤣 🙃